CZEXIT - JSME PROTI NACISMU A FAŠISMU A VŠEM CO NACISMUS PODPORUJÍ www.michalapetr.com www.charta2022.cz www.zlatyspendlik.cz www.prolibertate.cz

fin Visitabs

Výtažky z měsíčku a borůvek

Visitabs obsahuje Flora GLO Lutein a zeaxantin získané z květů měsíčku a z borůvek, které jsou spojovány s péčí o zrak. Obsažené látky jsou vhodné p... celý popis
Dostupnost
Skladem
Nejsme plátci DPH
842,0 Kč
ks
Číslo produktu:289
Kompletní specifikace

Visitabs obsahuje Flora GLO Lutein a zeaxantin získané z květů měsíčku a z borůvek, které jsou spojovány s péčí o zrak.

Obsažené látky jsou vhodné pro osoby zvýšeně namáhající svůj zrak, např. řidiče, studenty, lidi pracující u počítačů, seniory apod. 

Lutein a zeaxantin jsou karotenoidy, které organismus kumuluje v sítnici a oční čočce. Jejich největší množství je v centru tzv. žluté skvrny, která je zodpovědná za centrální vidění. 

Měsíček pečuje o pokožku, o funkci dýchacího systému, jater i střev. 

Borůvky podporují dobrý zrak, přispívají k tvorbě kolagenu v oku. 

Parametry

Složení:1 tablety: látky protispékavé: mikrokrystalická celulóza, hořečnaté soli mastných kyselin, oxid křemičitý; extrakt z měsíčku (Flora GLO Lutein) 100 mg, borůvkový extrakt 15 mg. NEOBSAHUJE laktózu, lepek, kvasnice a sladidla. Vhodný pro vegany.
Obsah účinných látek:1 tableta obsahuje: 10 mg luteinu, 0,5 mg zeaxantinu
Obsah:60 tablet / 18 g
Doporučené dávkování:1 tbl denně
Návod k použití:kdykoli během dne, zapít. Nepřekročit denní dávkování. Výrobek není určen pro děti do 3 let a k používání jako náhrada pestré stravy. Ukládat mimo dosah dětí. Dbejte na různorodou a vyváženou stravu a zdravý životní styl.

www.otevrisvoumysl.cz

Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz