CZEXIT - JSME PROTI NACISMU A FAŠISMU A VŠEM CO NACISMUS PODPORUJÍ www.michalapetr.com www.charta2022.cz www.zlatyspendlik.cz www.prolibertate.cz
  1. Úvod
  2. Finclub Biomare
  3. fin Karnositabs NEW

fin Karnositabs NEW

INOVOVANÝ - zdroj karnosinu, obohacen o přírodní vitamín E

Karnositabs NEW obsahuje látku karnosin, je obohacen o vitamín E získaný z přírodních zdrojů. Karnosin je 100% přírodní látka skládající se ze dvou ... celý popis
Dostupnost
Skladem
Nejsme plátci DPH
1 798,0 Kč
ks
Číslo produktu:256
Kompletní specifikace

Karnositabs NEW obsahuje látku karnosin, je obohacen o vitamín E získaný z přírodních zdrojů.

Karnosin je 100% přírodní látka skládající se ze dvou aminokyselin. V lidském těle se vyskytuje především v mozku, srdci a svalech. Jeho množství v organismu se s narůstajícím věkem snižuje, přičemž důležitý je zejména pro kůži, srdce, svaly, ledviny, játra a mozek. Karnosin byl objeven na začátku 20. století, stále je předmětem řady výzkumů souvisejících se zpomalením procesu stárnutí (studie se týkají např. vlivu karnosinu na omlazování buněk, na prodloužení jejich životnosti, na svalovou i mozkovou vitalitu, na odbourává- ní těžkých kovů).

Vitamín E přispívá k ochraně buněk před oxidativním stresem - tj. před útokem volných radikálů.

O přípravek se zajímají především osoby středního věku, senioři, lidé, kteří si chtějí udržet pocit mládí a vitality co nejdéle nebo bojující s únavou či zapomínáním.

Parametry

Složení:L-karnosin, látky protispékavé: mikrokrystalická celulóza, oxid křemičitý, hořečnaté soli mastných kyselin; kukuřičný škrob (pojivo), D-alfa-tokoferyl sukcinát. NEOBSAHUJE laktózu, lepek, kvasnice a sladidla. Vhodný pro vegany.
Obsah účinných látek:v 1 tbl. (%DRHP): L-karnosin 400 mg, vitamín E 6 mg (50%). Obsah: 60 tbl./60 g.
Obsah:60 tbl./60 g
Doporučené dávkování:1 tbl. denně
Návod k použití:Ráno, s jídlem, dostatečně zapít. Nepřekračovat denní dávkování. Přípravek není určen pro děti do 3 let a k používání jako náhrada pestré stravy. Ukládat mimo dosah dětí. Dbejte na různorodou a vyváženou stravu a zdravý životní styl.

www.otevrisvoumysl.cz

Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz