CZEXIT - JSME PROTI NACISMU A FAŠISMU A VŠEM CO NACISMUS PODPORUJÍ www.michalapetr.com www.charta2022.cz www.zlatyspendlik.cz www.prolibertate.cz
 1. Úvod
 2. Finclub Biomare
 3. fin Colostrum

fin Colostrum

100% kozí kolostrum - pro každodenní podporu zdraví

fin Colostrum obsahuje 100% kozí kolostrum, které je bohatým zdrojem mnoha zdraví prospěšných látek. Kolostrum není možné vyrobit chemickou či synte... celý popis
Dostupnost
Skladem
Nejsme plátci DPH
1 887,0 Kč
ks
Číslo produktu:254
Kompletní specifikace

fin Colostrum obsahuje 100% kozí kolostrum, které je bohatým zdrojem mnoha zdraví prospěšných látek.

Kolostrum není možné vyrobit chemickou či syntetickou cestou - je jedinečné, nenahraditelné a nenapodobitelné. Tato unikátní tekutina je vylučována samicemi bezprostředně po porodu mláděte, odebírá se ovšem jen takové množství, které mláděti nechybí (jakmile se kůzle napije, zbylá část kolostra je oddojena a zpracována). 

Kolostrum obsahuje značné množství prospěšných látek - např. aminokyseliny, imunitní faktory (laktoferin, cytokiny, oligosacharidy, imunoglobuliny), růstové faktory, enzymy, vitamíny a minerály. 

Díky obsahu těchto složek kolostrum:

 • pečuje o funkci imunitního systému
 • podporuje regeneraci organismu po fyzickém výkonu nebo po nemoci
 • přispívá k zachování zdravé střevní mikroflóry
 • podporuje metabolismus tuků
 • pozitivně ovlivňuje proces hojení
 • je vhodné pro sportovce, rekonvalescenty, unavené či oslabené jedince 
 • je užitečné pro posilnění obranyschopnosti
 • podporuje rekonvalescenci a regeneraci sil

Farmy, z kterých je kolostrum získáváno, chovají zvířata tradičním způsobem se zárukou kvalitního prostředí a přístupu. Jedná se o české a slovenské ekologické farmy s minimální technizací a chemizací a malým počtem zvířat. Zvířata jsou pečlivě vybírána a kontrolována, je jim umožněno, aby se pásla a žila, jak je jim přirozené. Výrobní proces je patentován a garantuje maximální možné zachování původních aktivních látek.

 

Parametry

Složení:1 kapsle: 100% kozí kolostrum 250 mg, HPMC kapsle (čistě rostlinný obal kapsle z celulózy). NEOBSAHUJE kvasnice, lepek a sladidla.
Obsah účinných látek:ve 2 kapslích: kozí kolostrum 500 mg
Obsah:60 kapslí/19 g
Doporučené dávkování:2 kapsle denně
Návod k použití:ráno a v poledne, minimálně půl hodiny před jídlem, zapít. Nepřekračovat denní dávkování. Výrobek není určen pro děti do 3 let a jako náhrada pestré stravy. Ukládejte mimo dosah dětí. Nevystavujte nadměrnému teplu, ani přímému slunečnímu záření. Po otevření skladujte uzavřenou dózu v chladničce. Dbejte na různorodou a vyváženou stravu a zdravý životní styl.

www.otevrisvoumysl.cz

Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz