CZEXIT - JSME PROTI NACISMU A FAŠISMU A VŠEM CO NACISMUS PODPORUJÍ www.michalapetr.com www.charta2022.cz www.zlatyspendlik.cz www.prolibertate.cz

fin Argitabs

Pro lepší sportovní výkon, pro spokojený partnerský život

Argitabs obsahuje esenciální aminokyselinu arginin. Doporučuje se mužům i ženám středního věku, seniorům, lidem ve stresu, osobám fyzicky aktivním... celý popis
Dostupnost
Skladem
Nejsme plátci DPH
772,0 Kč
ks
Číslo produktu:296
Kompletní specifikace

Argitabs obsahuje esenciální aminokyselinu arginin. 
Doporučuje se mužům i ženám středního věku, seniorům, lidem ve stresu, osobám fyzicky aktivním.

Esenciální aminokyseliny jsou nezbytné pro chod organismu, tělo si je neumí vyrobit, musí je získávat z potravy. Aminokyseliny patří mezi základní látky pro naše tělo, působí jako přepravci vitamínů, minerálů, mastných kyselin a hormonů, jejich nedostatek může způsobit narušení vnitřní rovnováhy organismu. 
Arginin se podílí na procesu transformace dusíku v těle - je důležitý pro zvýšení produkce oxidu dusnatého. Je užitečný v rámci péče o cévy, srdce, krevní tlak. Je prospěšný v oblasti sexuální pohody - arginin a jeho derivát oxid dusnatý jsou důležitými faktory u sexuálních funkcí, podnětů a prožitků. Je vhodný pro sportovce - pomáhá zlepšovat výkonnost, je důležitý pro tvorbu svalové energie. 

Ve Finsku byl Asociací obchodů zdravé výživy vyhlášen nejlepším sportovním doplňkem stravy roku 2017.

Parametry

Složení:1 tablety: L-argininhydrochlorid 97, látky protispékavé: mikrokrystalická celulóza, hořečnaté soli mastných kyselin, hydroxypropylcelulóza. NEOBSAHUJE laktózu, lepek, kvasnice a sladidla. Vhodný pro vegany.
Obsah účinných látek:v 1 tabletě: 830 mg L-argininu.
Obsah:60 tablet/74 g
Doporučené dávkování:1 tableta denně
Návod k použití:ráno, nalačno, dostatečně zapít. Výrobek není určen dětem do 3 let, adolescentům, těhotným a kojícím ženám. Přípravek není určen k používání jako náhrada pestré stravy. Uchovávejte mimo dosah dětí. Nepřekračujte denní dávkování. Dbejte na různorodou a vyváženou stravu a zdravý životní styl.

www.otevrisvoumysl.cz

Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz