INSTRUKTOR JÓGY - Ministerstvem školství, mládeže a tělovýchovy akreditované REKVALIFIKAČNÍ STUDIUM. Škola Jógy Berkana
  1. Úvod
  2. Chlorella Pyrenoidosa
  3. Zelený mladý ječmen 200g + dárek balné zdarma

Zelený mladý ječmen 200g + dárek balné zdarma

Zelený mladý ječmen přispívá k udržení celkového zdraví. Udržuje správné fungování imunitního systému. Hraje významnou roli v odkyselení organismu. Do... celý popis
Dostupnost
Skladem
Nejsme plátci DPH
856,0 Kč
Momentálně není k dispozici
Číslo produktu:185
Výrobce:Chlorella Centrum
Kompletní specifikace

Zelený mladý ječmen přispívá k udržení celkového zdraví. Udržuje správné fungování imunitního systému. Hraje významnou roli v odkyselení organismu. Dodává nám energii.

Obsahuje unikátní kombinaci živin: vitaminy A, B1, B2, B6, E, kyselinu listovou, minerály (křemík, železo, draslík, vápník, hořčík, zinek atd.), enzymy, aminokyseliny, antioxidanty, bioflavonoidy a další látky, a to v ideálních poměrech, které napomáhají jejich vstřebávání a využití v organismu. Téměř polovinu jeho hmotnosti tvoří aktivní enzymy, které spolu s chlorofylem účinně podporují jak šetrnou detoxikaci, tak i hojivé procesy. Chlorofyl navíc pomáhá léčit chudokrevnost a zlepšit distribuci kyslíku k buňkám a tkáním. Díky tomu zelený mladý ječmen pomáhá tělu navracet vitalitu a bojovat s důsledky únavy a stresu.

Zelený mladý ječmen přispívá k celkovému ozdravění organismu a jeho ochraně před nepříznivými vlivy prostředí. Mladý ječmen je velice vhodný pro diabetiky pro vysoký obsah enzymů, pro bezlepkovou dietu nebot´ má protizánětlivé účinky a neobsahuje lepek.

Zelený ječmen a Chlorella Pyrenoidosa nejlépe účinkují dohromady

Inovace Republiky - Adolf Inneman

Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz