INSTRUKTOR JÓGY - Ministerstvem školství, mládeže a tělovýchovy akreditované REKVALIFIKAČNÍ STUDIUM. Škola Jógy Berkana
  1. Úvod
  2. Finclub Biomare
  3. Ubigoltabs Q10 60tob

Ubigoltabs Q10 60tob

  • TOP produkt
  • Doprava ZDARMA

"Po zvýšené pracovní zátěži jsem se cítila mizerně. Byla jsem unavená, chtělo se mi pořád spát a přitom bylo třeba pracovat. Začala jsem užívat Ubigol... celý popis
Dostupnost
Skladem
Nejsme plátci DPH
920,0 Kč
ks
Číslo produktu:40
Výrobce:Finclub a.s.
Kompletní specifikace

"Po zvýšené pracovní zátěži jsem se cítila mizerně. Byla jsem unavená, chtělo se mi pořád spát a přitom bylo třeba pracovat. Začala jsem užívat Ubigold Q-10, brala jsem 1 tabletu denně po dobu 30 dnů. Ubigold mi doslova vlil novou energii do žil. Tuto cennou zkušenost jsem předala mnohokrát dál mezi své spolupracovníky, kteří mi potvrdili účinnost tohoto antioxidantu."

Koenzym Q-10 hraje důležitou roli v produkci energie v každé buňce lidského těla. O koenzymu Q-10 se často říká, že na něm závisí veškerý život. Posiluje srdce, čelí únavě a ztrátě energie, zabraňuje parodontóze.
Ubigoltabs obsahuje koenzym Q10 – antioxidant, jehož tvorba s věkem klesá a který hraje důležitou roli v produkci energie. Koenzym Q10 podporuje nárůst fyzické kondice a vitality, pozitivně působí na činnost srdce, pomáhá překonat únavu, je užitečný pro zdravý stav dásní, vhodný u paradontózy.

V ČEM SPOČÍVÁ TAJEMSTVÍ Ubigoltabs ?
Pravidelné používání (alespoň 8 týdnů) vede k prudkému nárůstu fyzické kondice, odolnosti a vitality.
Koenzym Q-10 je prvním antioxidantem, který zneškodňuje volné radikály. Jakmile se zoxiduje na ubichinon, nastupují další antioxidanty. Ideální forma přípravku je s malým množstvím vitaminu E, který strukturu koenzymu Q-10 chrání.

Balení: 60 tablet
Dávkování: 1 tableta denně, nejlépe s masitější potravou
Jedna tableta obsahuje: 30 mg koenzymu Q10; 10 mg vitamínu E; 158,4 mg kukuřičného škrobu
Schváleno Antidopingovým výborem ČR. Výrobek není určen dětem.

Inovace Republiky - Adolf Inneman

Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz