INSTRUKTOR JÓGY - Ministerstvem školství, mládeže a tělovýchovy akreditované REKVALIFIKAČNÍ STUDIUM. Škola Jógy Berkana
  1. Úvod
  2. Kolagen
  3. Sestava Pro Domácí Ionoforézu + doprava zdarma + dárek

Sestava Pro Domácí Ionoforézu + doprava zdarma + dárek

I O N O F O R É Z A (nebo iontoforéza) je zjednodušeně procesem pootevření svrchní vrstvy kůže. Umožňuje proniknout nanášeným substancím přes pokožku ... celý popis
Dostupnost
Skladem
Nejsme plátci DPH
4 190,0 Kč
Momentálně není k dispozici
Číslo produktu:138
Kompletní specifikace

I O N O F O R É Z A (nebo iontoforéza) je zjednodušeně procesem pootevření svrchní vrstvy kůže. Umožňuje proniknout nanášeným substancím přes pokožku do nižších vrstev pomocí galvanického účinku elektrického proudu. Efekt transdermálnosti se znásobuje využitím pórů a výstupů potních a mazových žláz.                                                                  článek>>

Nemusíte se obávat síly zásahu „elektrického proudu". Jsou to bezpečné a bezbolestné procedury, které jsou prováděny pomocí symbolického proudu 0,5 - 3 mA. Nepohodlné může být v průběhu ionoforézy (do 20 minut) jen lehké mravenčení a možná také její vyšší cena v kosmetickém salónu. Projeví se zejména tím, že v sérii procedur by jejich minimální počet měl být 10 -12.

Dermatologové díky pozorování výsledků účinky ionoforézy přirovnávají plně k obvyklým léčebným metodám (natěrům mastí, k medikamentózní léčbě formou tablet, injekcí případně infuzí).

V kosmetologii je tomu nápodobně.
Výrobek, který Vám představujeme, samozřejmě není naprosto stejný jako profesionální ionoforéza. Je však její sympatickou náhradou, kterou si můžete dovolit v soukromí a teple svého domova.
Účinnost působení látek vnikajících do hlubších vrstev pokožky narůstá zejména díky ionoforetickému pootevření pórů. Dotýká se to také a zejména účinku působení kolagenové šroubovice (helisy).
Uživatele kosmetických výrobků rozšiřovaných firmou COLWAY spojují vysoké spotřebitelské nároky. Již dávno vědí, že účinnost kosmetických a kosmeceutických výrobků je závislá na složení (na aktivních látkách) a jejich schopnosti obnovovat kolagenová vlákna. Také oni si zalouží výrobek nejvyšší světové úrovně se skvělým a rychle pozorovatelným efektem - navíc za rozumnou cenu.

Vážení spotřebitelé. Naší sestavou pro domácí ionoforézu Vás uvádíme do KLUBU ELITNÍ KOSMETOLOGIE.                                                                                   článek>>

Zboží zařazeno v kategoriích

Inovace Republiky - Adolf Inneman

Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz