INSTRUKTOR JÓGY - Ministerstvem školství, mládeže a tělovýchovy akreditované REKVALIFIKAČNÍ STUDIUM. Škola Jógy Berkana
  1. Úvod
  2. Aloe Vera Gel Forever
  3. Registrace a první objednávka 1x Aloe Bits n\' Peaches

Registrace a první objednávka 1x Aloe Bits n\' Peaches

  KOUPIT  Obsahuje ty samé zdravé složky, které se nacházejí v našem čerstvém, stabilizovaném aloe vera gelu. Forever Aloe Bits n´ Peaches chutná se s... celý popis
Dostupnost
Skladem
Nejsme plátci DPH
772,0 Kč
Momentálně není k dispozici
Číslo produktu:92
Výrobce:Forever Living
Kompletní specifikace

  KOUPIT 
Obsahuje ty samé zdravé složky, které se nacházejí v našem čerstvém, stabilizovaném aloe vera gelu. Forever Aloe Bits n´ Peaches chutná se svou přírodní broskvovou příchutí skvěle hlavně dětem. Kousky aloe obsažené v nápoji mu dávají vynikající strukturu, a v kombinaci s broskvovým koncentrátem znamená osvěžující přírůstek do naší řady šťáv z aloe vera. Jeho denní užívání představuje vynikající výživné složky a nabízí všechny výhody stabilizovaného gelu z aloe vera s osvěžující rozdílnou chutí. Je to jedna z nejlepších přírodních potravinových složek na této planetě a přichází k vám se schvalující pečetí Mezinárodní vědecké rady aloe, aby vám zaručila nejvyšší kvalitu. Nalejte tuto specialitu na kostky ledu a potěšte se lahodnou chutí přírodního daru v jakékoli denní době.

Složení:
Čerstvý gel z aloe vera včetně kousků dužiny (91,09%), fruktoza, přírodní broskvová příchuť, kyselina citronová, přírodní broskvový koncentrát, sorbát draselný, benzoan sodný (k udržení chuti a čerstvosti), kyselina askorbová, tokoferol.

Obsah:
1 litr

Dávkování:
20 až 120 ml denně

Inovace Republiky - Adolf Inneman

Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz