INSTRUKTOR JÓGY - Ministerstvem školství, mládeže a tělovýchovy akreditované REKVALIFIKAČNÍ STUDIUM. Škola Jógy Berkana
  1. Úvod
  2. Vitamíny a výživové doplňky
  3. Rakytníkový Olej 50ml

Rakytníkový Olej 50ml

Rakytníkový olej. Oblast Sibiře je ekologicky čistá a právě tyto podmínky jsou příznivé pro tamější jedinečnou přírodu, která je bujná a různorodá. V ... celý popis
Dostupnost
Skladem
Nejsme plátci DPH
322,0 Kč
ks
Číslo produktu:49
Kompletní specifikace

Rakytníkový olej. Oblast Sibiře je ekologicky čistá a právě tyto podmínky jsou příznivé pro tamější jedinečnou přírodu, která je bujná a různorodá. V průběhu krátkého a intenzivního léta rostliny shromažďují síly na dlouhou a mrazivou zimu. Vzduch voní éterickými oleji z keřů, stromů a bylin. V této době plodí rakytník – keř z rodu olivovitých, který miluje světlo, a proto se jeho větvičky natahují vzhůru ke slunci, jakoby z jeho zářivých a teplých paprsků čerpaly životní energii. Světle oranžovým kulatým plodům se také říká „sibiřský ananas“, nejen pro chuť podobnou tomuto exotickému ovoci, ale rovněž pro jeho podobné léčivé vlastnosti. Tyto nevelké kuličky jsou zdrojem ohromného množství biologicky aktivních složek, proto je také naši předkové rádi pojídali a vypracovali i metodu získávání rakytníkového oleje. Při difúzním lisování vzniká olejovitá kapalina jasně oranžové barvy, charakteristické chuti a vůně. Díky této metodě lze nejen získat vysoce jakostní produkt s výjimečně vysokým obsahem čistého oleje (98 %), ale také zachovat všechny jeho blahodárně působící složky. 

Rakytníkový olej zvyšuje rovněž odolnost organismu a doplňuje nedostatek vitaminů a minerálů. Je rovněž známým a velmi ceněným kosmetickým prostředkem, protože má pozitivní vliv na pokožku a vlasy.

Rakytníkový olej lze užívat vnitřně i zevně.

Vnitřně:
Doporučuje se 5 kapek denně během jídla v závislosti na druhu léčby. Nejlepší je užívat olej přímo, případně smíchaný s jogurtem, kefírem nebo kyselým mlékem.

Za účelem dosažení maximálního efektu je vhodné spojit vnitřní a zevní užívání.

Zevně:
- k mazání postižených míst,
- k výplachům ústní dutiny a krku,
- ve formě obkladů,
- jako složka pleťových a vlasových masek.

Olej je možné míchat s krémy, balzámy a olivovým olejem.

Upozornění!
Výrobek není určen pro děti do 3 let. Těhotné a kojící ženy musí případnou konzumaci konzultovat s lékařem.

Dávkování:
Dospělí 5 kapek denně, děti od 3 let 3 kapky denně.

Zboží zařazeno v kategoriích

Inovace Republiky - Adolf Inneman

Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz