INSTRUKTOR JÓGY - Ministerstvem školství, mládeže a tělovýchovy akreditované REKVALIFIKAČNÍ STUDIUM. Škola Jógy Berkana
  1. Úvod
  2. Finclub Biomare
  3. Pycnogenol strong 40mg 60tab + balné a doprava zdarma

Pycnogenol strong 40mg 60tab + balné a doprava zdarma

  • TOP produkt
  • Doprava ZDARMA

V porovnání s přípravkem Pycnogenol obsahuje Pycnogenol Strong dvojnásobné množství hlavní účinné látky - v jedné tabletě je 40 mg Pycnogenolu®. Tento... celý popis
Dostupnost
Skladem
Nejsme plátci DPH
1 600,0 Kč
ks
Číslo produktu:258
Výrobce:Finclub a.s.
Kompletní specifikace

V porovnání s přípravkem Pycnogenol obsahuje Pycnogenol Strong dvojnásobné množství hlavní účinné látky - v jedné tabletě je 40 mg Pycnogenolu®. Tento antioxidant neutralizuje volné radikály, zpomaluje proces stárnutí, podporuje tvorbu kolagenu a elastinu, pomáhá zlepšit pružnost pokožky i cév.
"Jestliže některý přípravek údajně působí téměř proti všem nemocem, veřejnost oprávněně o tom pochybuje. Výjimkou jsou právě antioxidanty. Jejich význam je široký a zasahují téměř do všech nemocí a stavů. Největší využití Pycnogenolu by mělo být v ochraně organismu, zvláště v době, kdy antioxidantů je nedostatek (zima, předjaří). Ovšem starší lidé mají nižší antioxidační kapacitu a měli by ho používat trvale..."

Tento mimořádně silný přírodní antioxidant je vyroben z kůry pobřežní borovice (Pinus maritine). Každý, kdo chce zpomalit proces stárnutí, by měl používat Pycnogenol.

Schváleno Antidopingovým výborem ČR - vhodný pro registrované sportovce


V ČEM SPOČÍVÁ TAJEMSTVÍ PYCNOGENOLU?
Pycnogenol má několikanásobně silnější antioxidační účinky než vitamin C a E, je přibližně 20x účinnější než vitamin C a dokonce 50x účinnější než vitamin E. Chrání a regeneruje mimořádně rychle buňky organismu. Likviduje volné radikály, které způsobují poškození buněk a imunitního systému. Nejsou v něm obsaženy žádné složky syntetické povahy. Předními světovými dietology je doporučován jako nejúčinnější komplexní ochrana organismu.

Poznámka: Není vhodný pro děti do 3 let.
Obsah: V 1 tabletě: výtažek z kůry pobřežní borovice 20,1 mg
Dávkování: 2 - 4 tablety denně, ráno a večer.
Balení: 60 tablet

Inovace Republiky - Adolf Inneman

Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz