INSTRUKTOR JÓGY - Ministerstvem školství, mládeže a tělovýchovy akreditované REKVALIFIKAČNÍ STUDIUM. Škola Jógy Berkana

Prostis 50ml

Prostisje extrakt sušeného zralého plodu z americké trpasličí palmy Serenoa repens (Serenoa plazivá), která obsahuje řadu aktivních substancí, např. s... celý popis
Dostupnost
Skladem
Nejsme plátci DPH
425,0 Kč
ks
Číslo produktu:34
Výrobce:Finclub a.s.
Kompletní specifikace

Prostisje extrakt sušeného zralého plodu z americké trpasličí palmy Serenoa repens (Serenoa plazivá), která obsahuje řadu aktivních substancí, např. steroidní saponiny, mastné kyseliny, fytosteroly, taniny atd. Již na začátku 18. století používali američní Indiáni plody této rostliny jako celkové tonikum, k povzbuzení chuti k jídlu a k léčení impotence, sníženého mužského libida a otoku prostaty. Plody byly rovněž doporučovány ženám pro léčení neplodnosti a bolestivých period.

Pozitivum přírodního přípravku Prostamax spočívá v tom, že odstraňuje nejen symptomy, ale snaží se odstranit i příčiny. Účinnost podávání Prostise zvýší podává-li se se zinkem (Zinkosan).

V čem spočívá tajemství Prostisu?
Prostamax obsahuje z 80% extrakt Serenoa repens a z 20% extrakt Zlatobýlu obecného. Toto ideální spojení dvou bylin, které působí jednak proti zbytnění prostaty, ale i zánětu močového měchýře a vývodových močových cest, navíc působí i diureticky. Extrakt Serenoa repens je složen z 85% až 95% mastných kyselin s lineárními řetězci. Udává se, že při normálním dávkování je efekt zřetelný již za jeden až dva týdny, nejdéle za čtyři týdny.  Toto fytoterapeutikum je někdy nazýváno přírodní paralelou populární viagry.


Poznámka: Pro obsah alkoholu cca 57% výrobek není určen pro děti a pro osoby s těžkým onemocněním ledvin.
Obsah: Extrakt Serenoa repens, extrakt Zlatobýlu obecného - 5 kapek (0,2 ml) Prostamaxu obsahuje 128 mg sušeného plodu Serenoa repens a 8 mg Zlatobýlu obecného
Dávkování: 5 kapek v polévkové lžíci vody 3x denně před jídlem
Balení: 50 ml (250 dávek)

Inovace Republiky - Adolf Inneman

Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz