CZEXIT - JSME PROTI NACISMU A FAŠISMU A VŠEM CO NACISMUS PODPORUJÍ www.michalapetr.com www.charta2022.cz www.zlatyspendlik.cz www.prolibertate.cz
 1. Úvod
 2. Medicolux - beta glukany
 3. Pleurogel Beauty Skin 50 ml + AKCE balné zdarma

Pleurogel Beauty Skin 50 ml + AKCE balné zdarma

Popis IDEÁLNÍ: pro redukci tvorby vrásek, pro zlepšení odolnosti kůže, pro prodloužení přirozené elasticity kůže, pro dokonalou hydrataci pokožky... celý popis
Dostupnost
Skladem
Nejsme plátci DPH
324,0 Kč
Momentálně není k dispozici
Číslo produktu:176
Kompletní specifikace

Popis

  IDEÁLNÍ:

  • pro redukci tvorby vrásek,
  • pro zlepšení odolnosti kůže,
  • pro prodloužení přirozené elasticity kůže,
  • pro dokonalou hydrataci pokožky,
  • pro rychlejší obnovu epidermální bariéry kůže.

  CHARAKTERISTIKA:

  Pleťový gel respektuje náročné požadavky na vzhled kůže v oblasti obličeje, krku a dekoltu. Obsahuje atraktivní kombinaci přírodního beta-1,3-D-glukanu, kolagenu, elastinu a nyní nově i kyselinu hyaluronovou. Velmi rychle se vstřebává a zajišťuje optimální hydrataci kůže. Pomáhá vyhlazovat již existující menší vrásky a příznivě ovlivňuje elastičnost, pružnost, vláčnost a svěžest pokožky. Zpomaluje tvorbu a prohlubování nových vrásek.

  BETAGLUKAN

  Přírodní látka, která se získává izolací z buněčných stěn hub, kvasinek a rostlin. Při lokální aplikaci může velmi pozitivně ovlivňovat epidermální makrofágy (Langerhansovy buňky). Pomáhá hojit rány, revitalizovat kůži, chránit před působením volných radikálů (fotoprotektivní účinek).

  KOLAGEN

  Patří mezi nejsilnější bílkovinná vlákna v našem těle, která tvoří základ pojivových tkání. Najdeme ho ve svalech, chrupavkách, kostech a tvoří až 70 % bílkovin kůže. Udržuje kvalitu struktury pokožky, pomáhá minimalizovat vznik vrásek, chrání kůži před dehydratací.

  ELASTIN

  Tato bílkovina je nezbytnou součástí lidské kůže. Dodává pokožce pružnost, elastičnost a pevnost.

  KYSELINA HYALURONOVÁ

  Hraje základní roli při zachování napětí, pružnosti a poddajnosti pokožky. Svými antioxidačními účinky pleť chrání před volnými radikály a podporuje tvorbu kolagenu.

  Balení: 50 ml

  Zboží zařazeno v kategoriích

  www.otevrisvoumysl.cz

  Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz