INSTRUKTOR JÓGY - Ministerstvem školství, mládeže a tělovýchovy akreditované REKVALIFIKAČNÍ STUDIUM. Škola Jógy Berkana
  1. Úvod
  2. Finclub Biomare
  3. Mycelcaps NEW - AKCE!!!

Mycelcaps NEW - AKCE!!!

  • Akce
  • TOP produkt

Mycelcaps NEW obsahuje patentovanou sloučeninu AHCC® získanou z mycelií hub Shiitake (mycelium - podhoubí).Koncem roku 2018 došlo k navýšení množství ... celý popis
Dostupnost
Skladem
Nejsme plátci DPH
2 230,0 Kč
ks
Číslo produktu:267
Kompletní specifikace

Mycelcaps NEW obsahuje patentovanou sloučeninu AHCC® získanou z mycelií hub Shiitake (mycelium -
podhoubí).
Koncem roku 2018 došlo k navýšení množství AHCC® - každá kapsle nyní obsahuje až o 25 % více této hlavní účinné látky. 
Japonské houbě Shiitake (houževnatec jedlý) se přezdívá „perla mezi houbami“, v Asii je již několik staletí považována za ceněnou houbu s vysokou výživnou hodnotou.

AHCC viz Wikipedia

Je zdrojem mnoha látek prospěšných pro organismus, hlavní jsou polysacharidy, které mají kladný vliv na imunitu.  
AHCC® je předmětem výzkumů probíhajících zejména v Japonsku (cca 200 studií na zhruba 30 univerzitách), na toto téma vyšla řada odborných publikací. Vědci zkoumají účinky AHCC® u vysokého krevního tlaku, u narušené imunity, prokazují jeho význam pro oslabené jedince, rekonvalescenty, lidi ve stresu. 
Je vhodný pro udržování zdraví ve znečištěných oblastech, je součástí ochrany před civilizačními problémy, nápomocný pro lepší zvládání zátěžových situací. 

Výrobce inovoval hlavní účinnou složku a nazval ji Professional Grade AHCC®. Obsahuje vyšší koncentraci alfa-glukanů (působí na povzbuzení ochranného systému organismu), má vyšší podíl adenosinu (je důležitý pro efektivní imunitní reakci) a zvýšený obsah GI sacharidu (látka s fyziologickou aktivitou, vykazuje účinky zesilující imunitní odpověď, podporuje aktivaci makrofágů a nárůst cytokinů starajících se o imunitní reakce).

Složení:1 kapsle: myceliový extrakt z hub 200,25 mg (odpovídá 160 mg aktivní sloučeniny AHCC), mikrokrystalická celulóza (látka protispékavá), hovězí želatina, oxid titaničitý (barvivo)
Obsah účinných látek:ve 2 kapslích: myceliový extrakt 400,5 mg (odpovídá 320 mg AHCC)
Obsah:80 kapslí / 38 g
Doporučené dávkování:1 kapsle 2x denně.
Návod k použití:ráno a v poledne po jídle, zapít tekutinou. Nepřekračovat denní dávkování. Výrobek není určen dětem do 3 let a k používání jako náhrada pestré stravy. Ukládat mimo dosah dětí. Dbejte na různorodou a vyváženou stravu a zdravý životní styl.
Výrobce:Hankintatukku Oy, Lehtolankatu 18, FI 03600

Inovace Republiky - Adolf Inneman

Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz