INSTRUKTOR JÓGY - Ministerstvem školství, mládeže a tělovýchovy akreditované REKVALIFIKAČNÍ STUDIUM. Škola Jógy Berkana
  1. Úvod
  2. Finclub Biomare
  3. LycoforsCaps 60cps doprava zdarma

LycoforsCaps 60cps doprava zdarma

  • TOP produkt
  • Doprava ZDARMA

Přípravek LycoforsCaps obsahuje složku lykopen - objev poslední doby, který se získává ze speciálně pro tento účel vyšlechtěné odrůdy rajčat HLLS. Ze ... celý popis
Dostupnost
Skladem
Nejsme plátci DPH
895,0 Kč
ks
Číslo produktu:62
Výrobce:Finclub a.s.
Kompletní specifikace

Přípravek LycoforsCaps obsahuje složku lykopen - objev poslední doby, který se získává ze speciálně pro tento účel vyšlechtěné odrůdy rajčat HLLS. Ze studií vyplývá, že lykopen coby mimořádně silný antioxidant působí jako ochrana před vznikem nádorů prostaty, plic, prsu, kůže, žaludku a předchází přenosu rakovinových buněk z jednoho orgánu na druhý. Lycoforce je proto doporučován zejména lidem s dědičnou dispozicí k rakovině. Je vhodný pro dlouhodobé používání a nezpůsobuje vznik alergických reakcí jako při požití celých rajčat.

Nestačí jíst více rajčat?
Látka lykopen (přírodní karotenoid, velmi silný antioxidant, 10x účinnější než vitamin E a 2x silnější než beta-karoten) se získává z rajčat. To ale neznamená, že jeho dostatečné množství dodáme našemu tělu pouze zvýšenou konzumací rajčat. Organismus totiž dokáže lykopen daleko lépe vstřebávat právě v upravené a zpracované formě nežli ve formě původní, syrové. Navíc se pro výrobu přípravku Lycoforce používá speciálně šlechtěná odrůda rajčat, která obsahuje mnohonásobně více lykopenu než rajčata dostupná v běžné obchodní síti.

Obsah v 1 kapsli: 5 mg lykopenu
Dávkování: 1 kapsle 2 x denně, před nebo mezi jídly, nepodávat na noc.
Balení: 60 kapslí


Výrobek není určen dětem do 3 let.

Inovace Republiky - Adolf Inneman

Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz