INSTRUKTOR JÓGY - Ministerstvem školství, mládeže a tělovýchovy akreditované REKVALIFIKAČNÍ STUDIUM. Škola Jógy Berkana

Koloidní zlato 50ml

Koloidní zlato má mimořádně silný vliv na psychiku a intelekt. Povzbuzuje tvořivost, zmírňuje napětí, uklidňuje, pomáhá při ovládání emocí. Zlato má t... celý popis
Dostupnost
Skladem
Nejsme plátci DPH
1 024,0 Kč
Momentálně není k dispozici
Číslo produktu:102
Výrobce:Energy Life
Kompletní specifikace

Koloidní zlato má mimořádně silný vliv na psychiku a intelekt.
Povzbuzuje tvořivost, zmírňuje napětí, uklidňuje, pomáhá při ovládání emocí.

Zlato má také příznivý účinek Harmonizuje a regeneruje vitální síly v těle. Obecně má zlato vysokou elektrickou vodivost, což vysvětluje jeho kladné účinky při přenášení nervových vzruchů.

Omlazování se pomocí zlata má v Číně tisíciletou tradici. Možná poněkud méně je známo, že zlato je již dávno součástí různých léčiv akademické medicíny. Snad tato malá informovanost souvisí s tím, že tzv. léčba zlatem není levná a proto se o ni příliš nehovoří.

I v Evropě je již k dostání koloidní zlato„rozpuštěné“ ve vodě. Jsou to mikroskopické částice zlata v destilované vodě. Zlato je rovněž využíváno v homeopatii, kde se tyto přípravky doporučují při srdečních potížích, depresi nebo na poruchy zraku.

Známý je pokus z USA požití koloidního zlata pro zvýšení inteligence. Z mnoha pokusů se zjistilo, že koloidní zlato zvyšuje IQ až o 20 bodů.

Balení 50ml.

Doporučené dávkování : 2x denně 2-6 kapek, děti 2x denně 1-3 kapky

Zboží zařazeno v kategoriích

Inovace Republiky - Adolf Inneman

Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz