INSTRUKTOR JÓGY - Ministerstvem školství, mládeže a tělovýchovy akreditované REKVALIFIKAČNÍ STUDIUM. Škola Jógy Berkana
  1. Úvod
  2. Finclub Biomare
  3. fin Fosfosercaps 90 caps.

fin Fosfosercaps 90 caps.

Oblíbený mezi studenty i seniory

Fosfosercaps byl vyhlášen Asociací prodejců zdravé výživy v Helsinkách produktem roku 2002. Krátce nato se dostal na český trh a brzy se zařadil mez... celý popis
Dostupnost
Skladem
Nejsme plátci DPH
2 500,0 Kč
ks
Číslo produktu:251
Výrobce:Finclub a.s.
Kompletní specifikace

Fosfosercaps byl vyhlášen Asociací prodejců zdravé výživy v Helsinkách produktem roku 2002. Krátce nato se dostal na český trh a brzy se zařadil mezi nejpopulárnější produkty Finclubu.

Představuje patentovaný komplex sójového lecitinu fosfatidylserinu a kyseliny fosfatidové (studie naznačují, že tyto látky mohou pomoci bojovat se stresem a čelit jeho dlouhodobému vlivu).

Fosfatidylserin je součástí mozkových buněk, přispívá k funkci nervového systé- mu, je užitečný pro koncentraci a schopnost učení.

Častými odběrateli jsou senioři, oblíbený je mezi studenty, žádaný osobami v produktivním věku, populární mezi intelektuálně aktivními lidmi.

Parametry

Složení:1 kapsle: fosfolipidy získané ze sóji 480 mg, rostlinný olej, hovězí želatina, glycerol (zvlhčující látka), oxidy železa (barvivo). NEOBSAHUJE laktózu, lepek, kvasnice a sladidla.
Obsah účinných látek:ve 2 kapslích: fosfatidylserin 200 mg, kyselina fosfatidová 200 mg
Obsah:90 kapslí/87 g
Doporučené dávkování:2 kapsle
Návod k použití:ráno a v poledne, s jídlem, zapít. Obsahuje sóju. Nepřekročit denní dávkování. Výrobek není určen pro děti do 3 let a k používání jako náhrada pestré stravy. Ukládat mimo dosah dětí. Dbejte na různorodou a vyváženou stravu a zdravý životní styl.Inovace Republiky - Adolf Inneman

Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz