INSTRUKTOR JÓGY - Ministerstvem školství, mládeže a tělovýchovy akreditované REKVALIFIKAČNÍ STUDIUM. Škola Jógy Berkana
  1. Úvod
  2. Aloe Vera Gel Forever
  3. Forever Freedom - Šťáva z Aloe

Forever Freedom - Šťáva z Aloe

KOUPIT Šťáva z aloe vera gelu s výjimečným detoxikačním a imunitu posilujícím účinkem je v tomto přípravku doplněna tak, aby při současném stavu pozn... celý popis
Dostupnost
Skladem
Nejsme plátci DPH
952,0 Kč
ks
Číslo produktu:115
Výrobce:Forever Living
Kompletní specifikace

KOUPIT
Šťáva z aloe vera gelu s výjimečným detoxikačním a imunitu posilujícím účinkem je v tomto přípravku doplněna tak, aby při současném stavu poznání vědy reprezentoval nejkomplexnější skupinu živin důležitou k udržení zdravých funkcí kloubů a pohyblivosti těla.

Jde o chondroitin sulfát, glukosamin sulfát a metyl sulfonyl metan (MSM). První dva se podílejí na udržení zdravé chrupavky tím, že se starají o její výživu. Glukosamin je jedním z faktorů udržovánítekutiny v chrupavce, zatímco chondroitin, složka chrupavkové tkáně, zabezpečuje dodávání tekutin a živin. Třetí složka je protizánětlivá a prvotní zdroj biologicky využitelné síry potřebné k udržení zdravé vazivové tkáně. Doplněný vit. C je důležitý pro tvorbu kolagenu a udržování zdravé chrupavky.

Složení:
Přírodní stabilizovaný aloe vera gel (88,86%), sorbitol, přírodní pomerančový koncentrát, fruktóza, glukosamin sulfát, chondroitin sulfát, přírodní pomerančová příchuť, metyl sulfonyl metan, kyselina askorbová, kyselina citronová, sorbát draselný, benzoan sodný, Vitamin E (tokoferol).

Dávkování:
20 - 120 ml denně

Balení:
1 litr

Inovace Republiky - Adolf Inneman

Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz