INSTRUKTOR JÓGY - Ministerstvem školství, mládeže a tělovýchovy akreditované REKVALIFIKAČNÍ STUDIUM. Škola Jógy Berkana
  1. Úvod
  2. Finclub Biomare
  3. fin Femiveltabs

fin Femiveltabs

ro ženy po čtyřicítce, pro menopauzální pohodu

Život naplno i v době menopauzy Femiveltabs je zdrojem sójových izoflavonů, červeného jetele a vitamínu E. Tyto rostlinné extrakty příznivě ovlivňují ... celý popis
Dostupnost
Skladem
Nejsme plátci DPH
961,0 Kč
ks
Číslo produktu:22
Výrobce:Finclub a.s.
Kompletní specifikace

Život naplno i v době menopauzy

Femiveltabs je zdrojem sójových izoflavonů, červeného jetele a vitamínu E. Tyto rostlinné extrakty příznivě ovlivňují fyzický i psychický stav ženského organismu v době klimakteria. Menopauza je přirozený jev v životě ženy, který se obvykle dostaví ve věku okolo padesáti let. Úbytek estrogenů a hormonální změny mohou být spojené s příznaky jako návaly horka, pocení, nervozita, podrážděnost. Sója je zdrojem tzv. fytoestrogenů (tj. estrogenů získaných z rostlin), které blahodárně působí na reprodukční systém ženy. Zejména v období klimakteria pomáhají mírnit příznaky související se sníženou hladinou estrogenů.

Již národy Asie po staletí znaly blahodárný účinek sóji na reprodukční systém u ženy a na klimakterické potíže. Sója obsahuje fytoestrogeny mající stejný účinek na cílové tkáně a orgány jako hormony estrogeny produkované u ženy ve vaječnících. Výhodou je, že fytoestrogeny jsou látky čistě přírodní, bez vedlejších účinků.

Červený jetel pomáhá udržet pohodlí, vitalitu a pohodu v průběhu menopauzy. Je součástí péče o normální stav kostí, o kardiovaskulární systém - činnost srdce a krevní tlak.

Vitamín E přispívá k ochraně buněk před oxidativním stresem.

 

Složení:1 tablety: 40% extrakt sójových izoflavonů 125 mg, látky protispékavé: mikrokrystalická celulóza, zesíťovaná sodná sůl karboxymethylcelulózy, hořečnaté soli mastných kyselin, oxid křemičitý; prášek jetele lučního 28 mg odpovídající 500 mg květů čerstvého lučního jetele, DL-α-tokoferyl-acetát. NEOBSAHUJE laktózu, lepek, kvasnice a sladidla. Vhodný pro vegany.
Obsah účinných látek:v 1 tabletě (% denní referenční hodnoty příjmu): sójové izoflavony 50 mg, vitamín E 10 mg (83,33%)
Obsah:60 tablet/17 g
Doporučené dávkování:1 tableta denně
Návod k použití:ráno, po jídle, zapít. Nepřekračovat denní dávkování. Obsahuje sóju. Není určen dětem a k používání jako náhrada pestré stravy. Ukládat mimo dosah dětí. Dbejte na různorodou a vyváženou stravu a zdravý životní styl.

Inovace Republiky - Adolf Inneman

Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz