CZEXIT - JSME PROTI NACISMU A FAŠISMU A VŠEM CO NACISMUS PODPORUJÍ www.michalapetr.com www.charta2022.cz www.zlatyspendlik.cz www.prolibertate.cz
  1. Úvod
  2. Finclub Biomare
  3. fin Dynaforsis 100 ml

fin Dynaforsis 100 ml

Rozchodnice růžová v roli adaptogenu

Přípravek Dynaforsis obsahuje extrakt z rozchodnice růžové, jinak známé jako zlatý kořen. Tato bylinka, která vyniká mnohostrannými účinky, je považov... celý popis
Dostupnost
Skladem
Nejsme plátci DPH
736,0 Kč
ks
Číslo produktu:20
Výrobce:Finclub a.s.
Kompletní specifikace

Přípravek Dynaforsis obsahuje extrakt z rozchodnice růžové, jinak známé jako zlatý kořen. Tato bylinka, která vyniká mnohostrannými účinky, je považován za tzv. adaptogen - pomáhá našemu organismu lépe se adaptovat, přizůsobit se emocinálnímu stresu a odolávat zvýšené fyzické námaze. Dynaforce rovněž stimuluje centrální nervový systém, pozitivně působí u depresí a melancholie nebo při migrénách vyvolaných stresem. Přípravek je efektivním antioxidantem, je velice vhodný u celkové tělesné slabosti, která se dostavuje po chřipkách, překonaných infekčních chorobách, otravách, fyzických i duševních traumatech. Doporučuje se např. při oslabení organismu, únavě, při poklesu pracovní výkonnosti, v době rekonvalescence, osobám vystaveným psychickému náporu či stresu. 
Podobně jako další adaptogeny patří mezi byliny tradiční čínské medicíny, které vykazují pozitivní vliv na tělo i mysl.Je třeba zdůraznit, že produkt Dynaforce má oproti ostatním finským alkoholovým extraktům až dvojnásobný obsah - 100 ml.

Kdy Dynaforsis pomáhá:
- významným způsobem přispívá ke zvýšení fyzické odolnosti
- urychluje regeneraci sil po sportovním výkonu či těžké práci
- pomáhá při poruchách spánku, nechutenství, při celkovém oslabení organismu
- podporuje vnímavost, pozvedává náladu a podílí se na zvýšení potence
- je velice vhodný v období rekonvalescence
- působí jako ochrana kardiovaskulárního systému před stresem a před vysokým krevním tlakem

Složení:100% extrakt z rozchodnice růžové, obsah alkoholu 60 %. NEOBSAHUJE laktózu, lepek, kvasnice a sladidla. Vhodný pro vegany.
Obsah účinných látek:v 75 kapkách odpovídá 345 mg sušeného kořene rozchodnice růžové - zdroj 13,5 mg rosavinů, 4,8 mg salidrosidů.
Obsah:100 ml
Doporučené dávkování:25 kapek 3x denně
Návod k použití:ráno, v poledne a odpoledne, s jídlem, rozmíchat v dostatečném množství tekutiny. Před použitím protřepat. Výrobek není určen dětem. Dbejte na různorodou a vyváženou stravu a zdravý životní styl.

www.otevrisvoumysl.cz

Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz