CZEXIT - JSME PROTI NACISMU A FAŠISMU A VŠEM CO NACISMUS PODPORUJÍ www.michalapetr.com www.charta2022.cz www.zlatyspendlik.cz www.prolibertate.cz
  1. Úvod
  2. Dědek Kořenář
  3. Dubovky = RK - Dubové kapky 200 ml + Dárek balné zdarma

Dubovky = RK - Dubové kapky 200 ml + Dárek balné zdarma

(převzato od dědka kořenáře) popis:Bez „dubovek“ RK v podstatě není život na Zemi možný, proto asi vymřeli dinosauři (neměli dubovky) a nechápu, jak j... celý popis
Dostupnost
Skladem
Nejsme plátci DPH
925,0 Kč
ks
Číslo produktu:111
Kompletní specifikace

(převzato od dědka kořenáře)

popis:
Bez „dubovek“ RK v podstatě není život na Zemi možný, proto asi vymřeli dinosauři (neměli dubovky) a nechápu, jak jsem bez nich mohl přežít mládí, já, dříve s tolika angínami...

Princip a obvyklé využití:
Dubové kapky RK jsou špičkový podpůrný prostředek (ne lék!), který nosím v malé lahvičce stále při sobě. Jeho všestranné použití a rychlý účinek rozhodly nejen u mě, ale u mnoha ostatních, kteří na ně již také nedají dopustit (a také je nosí stále s sebou jak indiáni „medicínu“, ovšem ta byla spíše mechanicko-duchovního charakteru).

Funguje tak, že účinné látky RK (třísloviny) reagují s bílkovinami za vzniku určitého povlaku, blanky, která stahuje povrch kůže nebo sliznice (adstringens) a izoluje podloží. Stahuje povrch otevřených ran, sráží krev, zachycuje viry, plísně a bakterie (i meningokoky) za jejich bílkovinový kabát a je jim metabolickou pastí. Přítomný líh je pomáhá ničit a tlumí po minutě pálení bolest. 5-10 kapek do krku na kořen jazyka, kdykoliv jsou v těchto místech nepatřičné pocity (hlavně pálení), se propolknutím rozetře (i rozředí) a všechny bacily, viry, plísně jsou pryč, stejně jako chrapot, angína, bolest v krku i nemožnost přednášet (... sám jsem poněkud ukecán, a tak činím často přednáškovou aktivitu a bez „dubovek“ by to moc nešlo). Pro děti doporučuji použít rozstřikovač od Stopanginu nebo nosní rozstřikovač typu Olynth dětský - prázdný obal označit a naplnit RK.

Nepatrná část z RK vetřených do kůže se vstřebává i do podkoží, kde reaguje stejným způsobem jako na povrchu například s borréliemi nebo jedy bílkovinného původu (většina jedů), tedy v podstatě vším, co nám vadí ve slinách a jedech čehokoliv nás bodajícího, kousajícího a žeroucího. Kdyby v Africe věděli, jak jsou RK perfektní v prevenci při kousnutí hmyzem (i jinými potvorami) vedoucích k malárii, žluté zimnici nebo spavé nemoci, asi bych „dubovky“ nestačil vyrábět...

Za tuto větu a podobné jsem byl pranýřován, neboť prý nabádám k léčení (viz první věta tohoto odstavce za nadpisem „Princip...“ a první odstavec knihy..., opakuji, hádejte pro koho (pakliže jste uhodli, tak to není pro vás), není to lék, opravdu ne, ne!) dubovkami a opuštění lékařské péče. Já píšu knihu pro moudré blbé, kteří u čtení přemýšlí a je jim inspirací. Faktem ale je, že číst umí i někteří ostatní... Oněm říkám, že jenom nemoudrý blbec si může myslet, že není třeba se očkovat a navštěvovat s projevy chorob doktory. - Tohle mi připomíná, jak dva příslušníci za rohem slyší: „Víš, proč musejí chodit dva? Protože jeden umí číst a druhý psát.“ Vyběhnou a: „Taková lež! Legitimujte se!“ První vezme legitimace a čta říká druhému: „Piš!“...
Každopádně je zde reálná naděje, že přinejmenším část toxična bude eliminována dříve, než se dostanete do fronty k místnímu lékaři, lékárníkovi, nemocnice či hrobníkovi. Tedy, máte-li dostatečný devizový příslib či jiné sliby na placení. V opačném případě se o vás bez slibů a RK, TK, MO, JK atd. postará grátis firma Sup a společníci, společnost s ručením zaručeným.

Jeden člověk, který se vrátil z cesty po Tibetu, mi vyprávěl, kterak jeho kolegovi hladově probodla ruku obávaná pouštní blecha. Normální Tibeťan údajně ulehne na týden s vysokou horečkou a ukrutně oteklou rukou. Nenormální Čech (normální by nebyl v Tibetu...), když zjistil, jak mu snaživě natéká ruka a narůstá horečka, od Tibeťana věděl předchozí informace, i to, že k místnímu lékaři je to týden chůze, tak přiložil šátek namočený v RK, zabalil do igelitky a za půl dne to bylo snesitelné a druhý den v pořádku. Normální odborník v Čechách to komentoval, že to není možné a že kdo ví, co ho to vlastně štíplo (nenormální by byl v Tibetu...).

Dříve jsem velice trpěl na nachlazení a zvláště na angíny. S neředěnými RK v několika kapkách stříknutých do krku ihned při pocitu pálení nevím, co jsou antibiotika. Někomu vyhovují RK zředěné (až 1:100) jako kloktadlo. Obojí lze vícekrát denně.

Při hemeroidech dejte na 20 minut do lavoru 1-2 lžíce RK, 1-2 l teplé vody, 1 problémový zadek a za občasného stažení řitních svalů trpělivě vyčkávejte na příchod zdraví, které jste s prominutím prosr... většinou dlouhým sezením na záchodě. Po stolici (nejlépe netlakově v podřepu nesedět!) strčte zadek do umyvadla a omyjte studenou vodou! Při tom si zasuňte a upravte prstem vytlačené části střeva. Poté vřele doporučuji aplikovat do konečníku 1-2 ml měsíčkového oleje - MO. Do krmení doporučuji několik lžic „vyvážené vlákniny“ za den.

Po zředění se RK používá k oplachům proti pocení (stahuje póry, ale neřeší nervovou příčinu), při některých ekzémech a plísních.
Když zastydlá rýma v dutinách nejde ven ani punkcemi, tak se ředí méně (1:1-10). Několik kapek ředěných 1:1 vodou nebo neředěných je v nose při těžké rýmě strašlivě (slabé slovo) nepříjemné (bomba čenichovka), ale velmi účinné. S rozprašovačem je účinek lepší. Vhodná je i zevní aplikace MO.

Neředěné RK používejte rovněž k potírání dásní při viklání a vypadávání či bolestech zubů, také na drobné i hlubší ranky a oděrky nebo na nehojící se rány cukrovkářů a krátkodobě i na proleženiny (dlouhodobě bych doporučil REK). Okolí proleženin mažte kvůli oběhu VXK a MO. Neředěné „dubovky“ všude (snad mimo některých proleženin) chvíli strašlivě pálí, což je současně znamení, že zde je do figury díra, kam je třeba RK aplikovat a že se tak právě správně a úspěšně stalo. Nepálí-li, tak to nejsou RK nebo má díra absenci.

Nenašel jsem nic účinnějšího při meziprstních plísních z veřejných lázní (1-2 dny...). Několik mých s jinými přípravky neúspěšných známých si vyzkoušelo „dubovky“ ředěné asi 1:10 vodou i při plísních a infekcích zřetelně poševních (5-10 ml, 1-3xD a za půlhodinu ještě 1-3 ml MO aplikovat gumovým násadcem na injekční stříkačce vleže na zádech s nohama opřenýma o zeď) ke své spokojenosti během několika dnů.

Při bodnutí hmyzem a při hlubší infekci (např. rezatý hřebík) je lepší přiložit RK na vatičce s náplastí na několik hodin, zvláště po klíštěti či jiných hmyzounech hryzounech (lat. insektum kousavum hladum žihadlum). Význam RK je velmi široký, protože nehrozí jen borelióza, klíšťová encefalitida, spavá nemoc, žlutá zimnice, malárie, vzteklina, oděrkové a jiné nakažlivosti, ale také hygienicky nejistá čistota vody kdesi na cestách, což ošetří 1 lžička RK do 0,5-2 l čisté ale ne zcela spolehlivé vody (třeba při přechodu rumunských hor) a nechat 1/2-3/4 hodiny působit, když není možné vodu převařit ani jinak zpitnit (chlorovými tabletami nebo jak).

Jinak jako běžné a dlouhodobé pití RK nedoporučuji, třísloviny by zanášely buněčnou stěnu jaterních buněk rychleji, než se stačí čistit. Jednorázové pití při průjmu je vhodné, pakliže ovšem třísloviny nestáhnou žaludek dřív, než se natrávenina posune do střev. Jinak se potrava, která se do žaludku nevejde, vrátí před vás. Posunutí natráveniny správným směrem akceleruje čaj 12K.

Při svědění po bodnutí hmyzem se RK jen lehce vtírá do postižené oblasti a pohybuje se podkožím bez tlačení asi 5 minut. Není pak už důvod to rozškrábat a děti jsou klidnější. Při alergiích na hmyz a žihadla zkuste udělat z RK obkládek. Je-li to již rozsáhlejší, tak přiložit plenu nebo starší složený (neposmrkaný!) kapesník, který namočíte do „dubovek“ a necháte pod igelitovým (mikrotenovým) pytlíkem, aby se RK neodpařily a neoxidovaly, desítky minut do zklidnění reakce.

Při bolestech a zánětech středního ucha doporučuji jemně pročistit vatou na špejličce zvukovod (netlačit nebo pozměníte význam ucha) a kápnout do něj asi 2 kapky RK a po čtvrthodince 2 kapky MO několikrát denně.

Jestli jste to dočetli až sem a nemáte nutkání RK vlastnit jako životní nezbytnost, tak jste při čtení měli vypnutý záznam, a jestli si to nepřečtete znovu, potká vás smůla.

Složení:
Dub, řepík, měsíček, heřmánek, kostival, lopuch, levandule, jitrocel, šalvěj, přeslička, zlatobýl.

www.otevrisvoumysl.cz

Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz