1. Úvod
  2. Revitalizace a dekantace vody
  3. Decanter OVARIUS + dárek dle výběru

Decanter OVARIUS + dárek dle výběru

dekantuje víno, revitalizuje vodu a tekutiny

Dekantuje víno, revitalizuje vodu a tekutiny OVARIUS je zcela nový typ výrobku, který uvolňuje z vína skryté aroma. Na rozdíl od všech ostatních typů ... celý popis
Dostupnost
Skladem
2 250,0 Kč
1 859,5 Kč
bez DPH
Momentálně není k dispozici
Číslo produktu:226
Kompletní specifikace

Dekantuje víno, revitalizuje vodu a tekutiny

OVARIUS je zcela nový typ výrobku, který uvolňuje z vína skryté aroma. Na rozdíl od všech ostatních typů dekanterů OVARIUS působí okamžitě. Stačí nalít víno, či jakýkoli jiný nápoj do OVARIA a ihned servírovat. OVARIUS je vhodný i pro podávání šampaňského, piva, whisky či džusu.
Dekantace
Klíčem k rychlé dekantaci je unikátní tvar láhve, který se projeví v současném horizontálním i vertikálním pohybu vína při rozlévání. Pro jednoduchý test nalijte do jedné sklenice víno z láhve a do druhé víno z OVARIA a porovnejte oba vzorky. Víno je ihned dekantováno a rozvinutí chuťového potenciálu je okamžitě znatelné. Stejný vliv mají unikátní vlastnosti OVARIA i na jiné nápoje. Pokud například budete používat vodu z OVARIA do Vaší rychlovarné konvice, nezanese se kamencem ani po půlroce denního používání.
Využití OVARIA:
Okamžitá dekantace kvalitních vín s plným rozvinutím chutí a vůní, testování a ochutnávky pro výrobce, someliéry a další znalce vína. K domácímu servírování pro všechny přátele a milovníky dobrého vína.
Rozvinutí chuťového potenciálu je překvapivě výrazné, a i proto si Ovarius našel své místo u profesionálních someliérů a recenzentů vynikajících vín.
Přes svůj francouzský původ je dnes OVARIUS oblíbený mezi vinaři celého světa.

Údržba
Díky vynikajícím vlastnostem skla, které je zcela zbaveno olova, nepotřebuje OVARIUS náročnou údržbu. Karafu stačí pouze vypláchnout. Kapky vody nezanechávají na vnitřní stěně žádné stopy.

Ruční výroba z brosilikátového skla
Sklo je vyráběno v souladu s mezinárodním standardem ISO 3583. Jedná se o nový typ skla s označením GG7, který se svým chemickým složením a vlastnostmi řadí do skupiny boritokřemičitých skel vynikajících vysokou odolností a užitnou hodnotou.
Sklo obsahuje 80,5% kysličníku křemičitého a jak ze zdravotního tak z ekologického hlediska je naprosto nezávadné. Je zbaveno olova, zinku a arzeniku. Tyto vlastnosti z něj dělají sklo vhodné nejen pro styk s potravinami, ale i vynikající materiál pro výrobu laboratorního chemického náčiní určeného k náročnému provozu a zahřívání.

Zboží zařazeno v kategoriích

www.otevrisvoumysl.cz

Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz
Zpracování osobních údajů můžete ovlivnit úpravou svých preferencí ochrany soukromí.