INSTRUKTOR JÓGY - Ministerstvem školství, mládeže a tělovýchovy akreditované REKVALIFIKAČNÍ STUDIUM. Škola Jógy Berkana
  1. Úvod
  2. Finclub Biomare
  3. Colonic Plus pH Balancer ColpHtabs

Colonic Plus pH Balancer ColpHtabs

  • TOP produkt
  • Doprava ZDARMA

ColpHtabs obsahuje 21 pečlivě vybraných složek (vitaminy, minerály, aminokyseliny), které pomáhají regulovat kyselost a zásaditost organismu a snížit ... celý popis
Dostupnost
Skladem
Nejsme plátci DPH
895,0 Kč
ks
Číslo produktu:60
Výrobce:Finclub a.s.
Kompletní specifikace

ColpHtabs obsahuje 21 pečlivě vybraných složek (vitaminy, minerály, aminokyseliny), které pomáhají regulovat kyselost a zásaditost organismu a snížit jeho překyselení. Optimální úroveň pH v těle je totiž důležitá pro dobře fungující metabolismus, pro dobré trávení a funkci enzymů, pro celkovou pohodu organismu. Kyselost našeho těla se zvyšuje u zvýšené konzumace masa a uzenin, tuků, cukru, bílého pečiva, když jíme příliš mnoho, rychle a často, málo pijeme, žijeme ve stresu, neodpočíváme a málo se hýbeme. V těchto případech ColpHtabs pH Balancer působí jako výborný preventivní pomocník předcházející mnohým potížím, které může vyvolat vysoká kyselost organismu.

Přípravek navíc obsahuje dva testovací proužky na měření pH moči - uživatel se tak dozví, zda jeho organismus není "příliš kyselý či zásaditý".

Kdy ColpHtabs pomáhá:
- snižuje překyselení organismu, reguluje jeho kyselost a zásaditost
- zlepšuje metabolismus, odstraňuje kyselé látky z těla
- dodává tělu pocit lehkosti a větší aktivity
- je vhodný pro osoby, u kterých je předpoklad zvýšené kyselosti organismu (pokud vedou hektický životní styl, nedodržují správné stravovací návyky)
- díky obsahu testovacích proužků dává uživateli možnost změřit si své pH

Změřte si "vaši kyselost" pomocí pH proužků. Jak?
Pro testování pH moči se používá ranní moč. Uživatel ponoří všechny tři barevné pásky nacházející se na proužku do vhodné nádobky s močí. Pak porovná barvy na proužku s vzorkovnicí barev na papírové krabičce přípravku. Test nám dává informaci o kyselosti či zásaditosti organismu - pH 7,3 je ideální hodnota, pH 5,5 nebo nižší znamená, že tělo je překyselené. Vyšší hladina kyseliny mléčné či močové pak může způsobovat různé zdravotní potíže.

Obsah v 1 tabletě: 250 mg MSM (metyl-sulfonyl-metan); 250 mg fenylalaninu; 143 mg inulinu; 125 mg tryptofanu; 4,5 mg niacinu; 3,75 mg zinku; 1 mg pantotenátu; 0,75 mg bóru; 0,55 mg vit. B6; 0,4 mg vit. B2; 0,35 mg vit. B1; 0,25 mg mědi; 75 ?g kys. listové; 15 ?g biotinu; 12,5 ?g chromu; 12,5 ?g selenu; 0,75 ?g vit. B12
Dávkování: 2 - 4 tablety denně, nejlépe půl hodiny po jídle
Výrobek není určen dětem do 3 let a osobám s fenylketonurií.
Balení: 60 tablet + 2 pH testovací proužky

Inovace Republiky - Adolf Inneman

Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz