INSTRUKTOR JÓGY - Ministerstvem školství, mládeže a tělovýchovy akreditované REKVALIFIKAČNÍ STUDIUM. Škola Jógy Berkana
  1. Úvod
  2. Vitamíny a výživové doplňky
  3. Colafit Duo Slim Chitosan 2ks+Dárek

Colafit Duo Slim Chitosan 2ks+Dárek

Přípravek na hubnutí s lapačem tuků chitosanem, s přírodním vápníkem a kolagenem. Moderní výrobek chránící kosti, klouby a kůži před poškozením při s... celý popis
Dostupnost
Skladem
Nejsme plátci DPH
556,0 Kč
Momentálně není k dispozici
Číslo produktu:4
Výrobce:Dacom Pharma
Kompletní specifikace

Přípravek na hubnutí s lapačem tuků chitosanem, s přírodním vápníkem a kolagenem.

Moderní výrobek chránící kosti, klouby a kůži před poškozením při snižování váhy.

Dopřejte si zdravé hubnutí bez "hubnutí" Vašich kostí pomocí  jedinečného přípravku Colafit Slim.

 

COLAFIT slim s CHITOSANEM je určen pro:
- lidi s nadváhou
- ty, kteří si chtějí pročistit organismus
- lidi, kteří často konzumují tučná jídla

 

Denní dávka 3 tobolky obsahují:

- 900,0 mg chitosanu
- 894,0 mg drcených vaječných skořápek
- 6,0 mg lyofilizovaného kolagenu

 

Složení: Chitosan (vláknina), drcené vaječné skořápky (zdroj přírodního vápníku), lyofilizovaný krystalický kolagen čistoty 99,9 %.

Doporučené dávkování: 3x denně 1 tobolku 15 - 30 minut před jídlem. Zapít větším množstvím vody (cca 250 ml). Nezapíjet alkoholem a mléčnými nápoji. Před hlavním jídlem (hlavně pokud je tučnější) se doporučují 2 tobolky. Vhodné je současné užívání vitamínů rozpustných v tucích (A, D, E, K) a vit. C. Předpokladem dobrého úspěchu, zejména chceme-li dosáhnout snížení váhy, je dlouhodobé užívání Colafit Slim.

Doporučená délka užívání: Colafit Slim užíváme nejméně 2 - 3 měsíce.

Hmotnost obsahu (60 tobolek): 41,4 g (dávka na 20 dnů)

Skladování: Při pokojové teplotě, na suchém a tmavém místě.

Použitelnost 2 roky.

Výrobek byl schválen Ministerstvem zdravotnictví ČR.

Ukládat mimo dosah dětí! Přirozeně neobsahuje cukr.

Výrobek není určen pro děti, těhotné a kojící ženy.

 

Chitosanu se říká „lapač tuků", má totiž jedinečnou schopnost ihned z přijaté potravy odchytávat tuky. Naváže je na sebe, a to čtyř až šestinásobek své váhy a odstraní je ze zažívacího traktu dříve, než jsou metabolizovány a uloženy jako tuková rezerva. Chitosan je nabitý pozitivně „+", zatímco tuky, lipidy a žluč jsou nabity negativně „-". Pozitivně nabitý Chitosan si přitáhne negativně nabité tuky a vytvoří jakousi želatinovou směs, která se nestráví a lehce prochází zažívacím traktem.


Tuky ze stravy se tedy neukládají, jsou odváděny stolicí z těla ven. Tímto svým působením chrání Chitosan jak naše střeva, tak krevní oběh.


Chrom - námi použitý Chitosan je vysoce kvalitní a přirozeně obsahuje trojmocný chrom. Dlouhodobý nedostatek chrómu může způsobit i cukrovku. Naopak dostatečný příjem chrómu značně omezuje chuť na sladké. V Colafitu Slim je v denní dávce obsažena asi 1/4 nejvyššího přípustného množství trojmocného chrómu.

Kolagen - při držení různých redukčních diet dochází velice často k narušení funkce kloubů, kostí a kůže. Při snižování váhy dochází k uvolnění, prověšení kůže, proto je součástí výrobku Colafit Slim s Chitosanem i kolagen, který kůži vyživí a vrátí jí její pružnost a hezky ji napne.

Hubněte zdravě s přirozeně napnutou kůží.

Vápník - ve snaze omezit tučná a kalorická jídla dochází i k dietním chybám v oblasti dodávání dostatečného množství vápníku. Tím trpí kosti, zuby i nehty. Ovšem kosti tvoří oporu našeho těla, a proto je potřebujeme dostatečně vyživovat a tím je chránit před osteoporózou (řídnutí kostí). Navíc vápník a kolagen je také zodpovědný za hubnutí, či tloušťku.Vápník se také podílí na správné činnosti mozku, jeho nedostatek způsobuje nervozitu, podrážděn

Zboží zařazeno v kategoriích

Inovace Republiky - Adolf Inneman

Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz