INSTRUKTOR JÓGY - Ministerstvem školství, mládeže a tělovýchovy akreditované REKVALIFIKAČNÍ STUDIUM. Škola Jógy Berkana
  1. Úvod
  2. Finclub Biomare
  3. ColPlustabs 90g 180tob - dlouhodobě nedostupné

ColPlustabs 90g 180tob - dlouhodobě nedostupné

ColPlustabs obsahuje cílenou kombinaci účinných látek, které ovlivní většinu běžných trávicích potíží, včetně zácpy, nadýmání či nevolnosti po jídle. ... celý popis
Dostupnost
Skladem
Nejsme plátci DPH
590,0 Kč
Momentálně není k dispozici
Číslo produktu:19
Výrobce:Finclub a.s.
Kompletní specifikace

ColPlustabs obsahuje cílenou kombinaci účinných látek, které ovlivní většinu běžných trávicích potíží, včetně zácpy, nadýmání či nevolnosti po jídle. Působí protizánětlivě a má výrazný pročišťující vliv na ledviny a močové cesty. Obsahuje výtažky z kopřivy, pampelišky, břízy, petržele a inulin.
Kopřiva je výživná bylina, podporuje trávení, působí močopudně, je vhodná při zánětech močových cest. Pampeliška zlepšuje činnost ledvin i střev, užívá se u jaterních, žlučových, ledvinných i kloubních obtíží, je považována za čistič krve. Březové listy lehce odvodňují, přispívají k udržení vyrovnaného krevního tlaku, ovlivňují dobrou kvalitu a vzhled kůže. Inulin zlepšuje vyprazdňování a podporuje růst zdravé střevní flóry. Petržel pomáhá uvolnit svalové křeče (i střevní) a má diuretický efekt.

Kdy ColPlustabs pomáhá:
- u běžných trávicích obtíží, u zácpy, nadýmání, nevolnosti po jídle
- je vhodný u jaterních i žlučových potíží
- pročišťuje trávicí i močové ústrojí
- podporuje trávení, zlepšuje metabolismus, působí proti zánětům
- doporučuje se u funkčních i cestovatelských průjmů, u revmatických obtíží

Z článku MUDr. Jiřího Matušky
Nynější způsob života, stres i nevhodná strava vedou k nárůstu poruch trávení. Proto není divu, že trávení a trávicí potíže jsou jedny z nejčastějších důvodů, pro které je vyhledáván lékař. Běžná strava obsahuje značné množství cukrů a tuků, jen rozumně uvažující lidé se snaží vyhýbat se konzervovaným potravinám a konzumovat dostatek vlákniny, která působí jako ochrana trávicího ústrojí. Dobrou podporou v takové snaze je podávání potravinových doplňků. Jedním z nich je i letošní novinka - Colonic plus. Obsahuje vyváženou kombinaci účinných látek, kterou s použitím starých lékopisů sestavili experti z Hankintatukku.

Obsah v 1 tabletě: kopřivový extrakt 155 mg, pampeliškový extrakt 90 mg, bezový extrakt 90 mg, petrželový extrakt 65 mg, inulin 90 mg
Dávkování: 3 tablety 2x denně, před jídlem, dostatečně zapít. Výrobek není určen dětem do 3 let.
Balení: 180 tablet

Inovace Republiky - Adolf Inneman

Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz