CZEXIT - JSME PROTI NACISMU A FAŠISMU A VŠEM CO NACISMUS PODPORUJÍ www.michalapetr.com www.charta2022.cz www.zlatyspendlik.cz www.prolibertate.cz
  1. Úvod
  2. Finclub Biomare
  3. Chloretabs 290tob + balné a doprava zdarma

Chloretabs 290tob + balné a doprava zdarma

  • TOP produkt
  • Doprava ZDARMA

Chloretabs se získává z nutričně velmi bohaté sladkovodní řasy Chlorella pyrenoidosa, která je vynikajícím zdrojem chlorofylu. Je vhodná pro očistnou ... celý popis
Dostupnost
Skladem
Nejsme plátci DPH
995,0 Kč
ks
Číslo produktu:45
Výrobce:Finclub a.s.
Kompletní specifikace

Chloretabs se získává z nutričně velmi bohaté sladkovodní řasy Chlorella pyrenoidosa, která je vynikajícím zdrojem chlorofylu. Je vhodná pro očistnou kúru našeho těla, napomáhá vylučování škodlivých látek a těžkých kovů z organismu. Pozitivně ovlivňuje činnost střev, podporuje proces hubnutí.

Detailní popis
Zkušenosti s podáváním Chloretabs nás opravňují doporučit jej jako jeden z nejlepších přípravků k vyčištění organismu, jako vlákninový preparát s vysokou biologickou hodnotou. Naši předkové udržovali tradici jarního půstu a pročištění organismu. Chloretabs je ideálním přípravkem k tomuto účelu. Zároveň je třeba upozornit na jeho význam jako přípravku, který lze doporučit před cílenou léčbou každého onemocnění, kde je nezbytné pročistit a detoxikovat organismus - například při akné, alergiích, některých kloubních onemocněních, při poruchách trávicího traktu a jiných.

Po očistné kúře pomocí Chloretabsu se zvýší schopnost organismu vstřebávat a zužitkovat účinné látky z potravy a potravinových doplňků.

Kdy Chloretabs pomáhá:
- pročišťuje organismus a podporuje vylučování škodlivých látek z organismu
- zvyšuje biologickou hodnotu stravy
- stimuluje imunitní systém, působí zásadotvorně
- úspěšně je využíván jako doplněk při redukčních dietách

Poznámka: Na rozdíl od jiných druhů čisté vlákniny má zvýrazněnou detoxikační schopnost, stimulační schopnosti při tvorbě interferonů a ovlivnění imunity organismu. Obsahuje vysoké množství vitaminů, minerálů, stopových prvků, aminokyseliny a také chlorofyl, RNA, DNA a růstový faktor. Je ideální při dietách a půstech, protože nízká kalorická hodnota řasy a vysoká biologická hodnota zabezpečí v průběhu diety doplňování organismu nezbytnými aminokyselinami, vitaminy a minerály. Chloremax není lék. Je to zelená potravina, která čistí a posiluje organismus tak, že si sám dokáže pomoci odstranit příčiny problémů a sám se dokáže vyléčit.
Obsah: chlorelová řasa 356 mg (obsahuje beta-karoten, vitaminy řady B (také B12), C, E, K, minerály, např. jod, zinek, železo, 19 aminokyselin, chlorofyl, DNA a růstový faktor (CGF).
Dávkování: 3 - 5 tablet denně spolu s tekutinou, nepodávat před spaním. Nevhodný pro děti do 3 let.
Balení: 290 tablet

www.otevrisvoumysl.cz

Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz