INSTRUKTOR JÓGY - Ministerstvem školství, mládeže a tělovýchovy akreditované REKVALIFIKAČNÍ STUDIUM. Škola Jógy Berkana
  1. Úvod
  2. Finclub Biomare
  3. fin Chloretabs 290 tbl.

fin Chloretabs 290 tbl.

  • TOP produkt
  • Doprava ZDARMA

Chlorella podporuje očistu

Chloretabs se získává z nutričně velmi bohaté sladkovodní řasy Chlorella pyrenoidosa, která je vynikajícím zdrojem chlorofylu. Je vhodná pro očistnou ... celý popis
Dostupnost
Skladem
Nejsme plátci DPH
1 087,0 Kč
ks
Číslo produktu:45
Výrobce:Finclub a.s.
Kompletní specifikace

Chloretabs se získává z nutričně velmi bohaté sladkovodní řasy Chlorella pyrenoidosa, která je vynikajícím zdrojem chlorofylu. Je vhodná pro očistnou kúru našeho těla, napomáhá vylučování škodlivých látek a těžkých kovů z organismu. Pozitivně ovlivňuje činnost střev, podporuje proces hubnutí.

Chlorella podporuje trávení, funkci jater, vitalitu a energii organismu, pomáhá udržet mikrobiální rovnováhu.

Na začátku užívání se doporučuje brát 1 tbl denně, poté 2 tbl a postupně přidávat na maximální dávku 5 tbl denně. Vždy nalačno a dostatečně zapít, nejlépe další půlhodinu nic nepřijímat ústy.

Detailní popis
Zkušenosti s podáváním Chloretabs nás opravňují doporučit jej jako jeden z nejlepších přípravků k vyčištění organismu, jako vlákninový preparát s vysokou biologickou hodnotou. Naši předkové udržovali tradici jarního půstu a pročištění organismu. Chloretabs je ideálním přípravkem k tomuto účelu. Zároveň je třeba upozornit na jeho význam jako přípravku, který lze doporučit před cílenou léčbou každého onemocnění, kde je nezbytné pročistit a detoxikovat organismus - například při akné, alergiích, některých kloubních onemocněních, při poruchách trávicího traktu a jiných.

Po očistné kúře pomocí Chloretabsu se zvýší schopnost organismu vstřebávat a zužitkovat účinné látky z potravy a potravinových doplňků.

Kdy Chloretabs pomáhá:
- pročišťuje organismus a podporuje vylučování škodlivých látek z organismu
- zvyšuje biologickou hodnotu stravy
- stimuluje imunitní systém, působí zásadotvorně
- úspěšně je využíván jako doplněk při redukčních dietách

Poznámka: Na rozdíl od jiných druhů čisté vlákniny má zvýrazněnou detoxikační schopnost, stimulační schopnosti při tvorbě interferonů a ovlivnění imunity organismu. Obsahuje vysoké množství vitaminů, minerálů, stopových prvků, aminokyseliny a také chlorofyl, RNA, DNA a růstový faktor. Je ideální při dietách a půstech, protože nízká kalorická hodnota řasy a vysoká biologická hodnota zabezpečí v průběhu diety doplňování organismu nezbytnými aminokyselinami, vitaminy a minerály. Chloremax není lék. Je to zelená potravina, která čistí a posiluje organismus tak, že si sám dokáže pomoci odstranit příčiny problémů a sám se dokáže vyléčit.

Složení:1 tablety: prášek z řasy Chlorella pyrenoidosa 356 mg, látky protispékavé: mikrokrystalická celulóza, oxid křemičitý, hořečnaté soli mastných kyselin. NEOBSAHUJE laktózu, lepek, kvasnice a sladidla. Vhodný pro vegany.
Obsah účinných látek:v 5 tabletách: prášek z řasy Chlorella pyrenoidosa 1780 mg.
Obsah:290 tablet/ 116 g
Doporučené dávkování:5 tablet denně
Návod k použití:3 tablety ráno, 2 tablety v poledne, cca 30 minut před jídlem, vždy s dostatečným množstvím tekutiny. Nepřekračovat denní dávkování. Výrobek není určen pro děti do 3 let a k používání jako náhrada pestré stravy. Ukládat mimo dosah dětí. Dbejte na různorodou a vyváženou stravu a zdravý životní styl.

 

Inovace Republiky - Adolf Inneman

Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz