INSTRUKTOR JÓGY - Ministerstvem školství, mládeže a tělovýchovy akreditované REKVALIFIKAČNÍ STUDIUM. Škola Jógy Berkana
  1. Úvod
  2. Finclub Biomare
  3. Candimis (Candimin) 10ml

Candimis (Candimin) 10ml

Candimin představuje ojedinělý produkt svého druhu - obsahuje až 30% oregánový olej, což je na našem trhu mimořádně velká koncentrace. Získává se z od... celý popis
Dostupnost
Skladem
Nejsme plátci DPH
520,0 Kč
ks
Číslo produktu:13
Výrobce:Finclub a.s.
Kompletní specifikace

Candimin představuje ojedinělý produkt svého druhu - obsahuje až 30% oregánový olej, což je na našem trhu mimořádně velká koncentrace. Získává se z odrůdy Origanum vulgare, která obsahuje vysoce kvalitní, antisepticky působící carvacrol. Candimin je velmi silným přírodním antibiotikem, působí proti plísním kožním i proti plísním v potravinách, které způsobují trávicí obtíže. Účinkuje jako přirozený zabíječ mikrobů, bakterií, virů a parazitů, je použitelný na kožní i slizniční infekce. Nedoporučuje se sice těhotným a kojícím ženám, při podávání dětem je třeba obezřetnosti a zmenšení doporučené dávky, v žádném případě není vhodné oční použití přípravku. Ovšem při dodržení dávkování se dle slov MUDr. Jiřího Matušky „spolu s Candiminem k nám dostává nejen výkonný antioxidant, ale i skvělá alternativa antibiotik a preparátů proti plísním“.

Kdy Candimin pomáhá:
- je vhodný u postižení plísněmi, při kvasinkové, kožní i slizniční infekci
- jedná se o silný antioxidant a přírodní antibiotikum s protizánětlivým účinkem
- působí jako prevence a podpůrná léčba trávicích, žaludečních i žlučníkových obtíží
- doporučuje se infekčních průjmů, ale i zácpy, u postižení parazity
- pomáhá u kožních potíží (akné, lupénka, bradavice, kožní a nehtové plísně)
- pozitivně působí u infekcí dýchacích cest, zánětů středouší, alergií, astmatu

Seznamte se s přesnými použitím Candiminu
U lupů smíchat 2 kapky Candiminu s šamponem, nechat účinkovat několik minut, pak opláchnout. U bolesti hlavy kapku rozetřít na spánek, u bolesti uší jednu kapku rozetřít za ucho. Na zuby, dásně a pro dezinfekci ústní dutiny dát 1 kapku na kartáček místo pasty. Pro mytí celého těla smíchat 2 kapky se sprchovacím gelem. Na ztuhlé svalstvo použít 1 kapku lokálně, u bolavých kloubů masírujte lokálně. U bradavic a plísní na nehtech rozetřít 1 kapku 2–3x denně.

Obsah: 30 % čistý oregánový olej, 70 % za studena lisovaný olivový olej
Dávkování: Pro vnitřní užití (při trávicích obtížích a postižení dýchacích cest) - 2 kapky 2x denně, v malém množství vody. Pro zevní užití - 2-3 kapky smíchané s šamponem či tekutým mýdlem, případně 1 kapka lokálně (možno vmasírovat do kůže v místě postižení). Výrobek není určen dětem do 3 let.
Balení: 10 ml s malou pipetou

Inovace Republiky - Adolf Inneman

Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz