CZEXIT - JSME PROTI NACISMU A FAŠISMU A VŠEM CO NACISMUS PODPORUJÍ www.michalapetr.com www.charta2022.cz www.zlatyspendlik.cz www.prolibertate.cz
  1. Úvod
  2. Finclub Biomare
  3. Bi-iomare caps (Biomare Imuno ) New 100tob

Bi-iomare caps (Biomare Imuno ) New 100tob

  • Akce
  • TOP produkt

Bi-iomare caps NEW obsahuje olej ze žraločích jater. Je zdrojem látek jako alkylglyceroly, squalamin, squalen či omega-3 nenasycené mastné kyseliny, k... celý popis
Dostupnost
Skladem
Nejsme plátci DPH
800,0 Kč
ks
Číslo produktu:10
Výrobce:Finclub a.s.
Kompletní specifikace

Bi-iomare caps NEW obsahuje olej ze žraločích jater. Je zdrojem látek jako alkylglyceroly, squalamin, squalen či omega-3 nenasycené mastné kyseliny, které si organismus nedokáže vyrobit a musí je přijímat v potravě. Obsahuje kyselinu dokosahexaenovou (DHA) i eikosapentaenovou (EPA), je obohacen o vitamín E.
 
vitamín E pomáhá chránit buňky před oxidativním stresem - tj. před útokem volných radikálů (mají schopnost poškozovat buňky a urychlovat tak proces stárnutí)

  • omega-3 nenasycené mastné kyseliny jsou součástí péče o srdce, mozek, zrak, jsou důležité pro lidské zdraví a řadu tělesných funkcí

Tento dlouhodobě nejpopulárnější produkt je nejžádanější v souvislosti s péčí o imunitu. Je vhodný pro všechny věkové kategorie, oblíbený mezi pediatry, užitečný pro osoby, které ryby konzumují jen omezeně.

"Biomare Immuno obsahuje mezi jinými velmi účinné látky tzv. alkylglyceroly, které mají pozitivní vliv na obranyschopnost člověka. Klinickým korelátem používání alkylglycerolů je snížení výskytu chronických infekčních onemocnění u dětí, adolescentů i dospělých, omezení používání antibiotik a chemoterapeutik, omezení progrese nádorového onemocnění včetně šíření metastáz, jakož i významný doplňující efekt při chemoterapii a radioterapii. Neměli bychom proto zapomínat na přípravek Biomare Immuno jako doplněk naší stravy z hlediska ochrany organismu..."

Přípravek Biomare Immuno obsahuje olej ze žraločích jater, který vynikajícím způsobem posiluje imunitní systém, a vitamin E. O žralocích je známo, že jsou nejzdravější ze všech zvířat, nejsou zasažení rakovinou, jsou odolní vůči infekcím a mají nepřekonatelnou životní sílu. Schváleno Antidopingovým výborem ČR - vhodný pro registrované sportovce

Poznámka:
V ČEM SPOČÍVÁ TAJEMSTVÍ BIOMARE IMMUNO?
Základní složkou oleje ze žraločích jater jsou unikátní živiny alkylglyceroly, nacházející se také v mateřském mléce, avšak v oleji mají mnohonásobně větší koncentraci, proto má tak obrovský význam pro posílení imunity. Přípravek je vhodné dlouhodobě užívat, zvláště v období zvýšených nákaz. Žraločí chrupavka obsahuje podstatně menší množství alkylglycerolů a squalaminu než olej ze žraločích jater.

Parametry

Složení:olej ze žraločích jater, hovězí želatina, glycerin (zvlhčující látka), čištěná voda, D-alfa tokoferol ze sóji. NEOBSAHUJE laktózu, lepek, kvasnice a sladidla.
Obsah účinných látek:v 6 kaps. (%DRHP): olej ze žraločích jater 1800 mg, vit. E 10 mg (83,3%).
Obsah:100 kaps./46 g.
Doporučené dávkování:2 kapsle 3x denně
Návod k použití:ráno, v poledne, večer, s jídlem, zapít. Nepřekračovat denní dávkování. Nevhodné pro děti do 3 let a k používání jako náhrada pestré stravy. Uchovávejte mimo dosah dětí. Dbejte na různorodou a vyváženou stravu a zdravý životní styl.

www.otevrisvoumysl.cz

Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz