INSTRUKTOR JÓGY - Ministerstvem školství, mládeže a tělovýchovy akreditované REKVALIFIKAČNÍ STUDIUM. Škola Jógy Berkana
  1. Úvod
  2. Finclub Biomare
  3. Betutabs 110 tablet

Betutabs 110 tablet

Březové listí zlepšuje činnost ledvin a močového ústrojí Betutabs je preparát z březového listí, který chrání a podporuje aktivitu ledvin a močového ú... celý popis
Dostupnost
Skladem
Nejsme plátci DPH
270,0 Kč
ks
Číslo produktu:58
Výrobce:Finclub a.s.
Kompletní specifikace

Březové listí zlepšuje činnost ledvin a močového ústrojí
Betutabs je preparát z březového listí, který chrání a podporuje aktivitu ledvin a močového ústrojí. Má kladný vliv na rovnováhu tekutin v organismu a jeho účinky ocení zejména lidé trpící vodnatelností (nadměrné hromadění tekutiny).  Má mírný spasmolytický (protikřečový) efekt, kdy při kolice pomáhá uvolnit křeč. Přípravek obsahuje přírodní saponiny, silice, flavonové glykosidy, pryskyřice, vitamin C, karoteny, minerální látky a antibioticky účinné fotocidy.

Bříza působí jako magnet
Bříza je jedním z nejodolnějších organismů vůbec jako magnet přitahuje nečistoty z okolní půdy, absorbuje dokonce i radioaktivitu. Stejně jako strom půdu, dokáže i Betulic pročistit tkáň ledvin a jako magnet stáhnout a vyloučit nečistoty. Tzv. vodní kámen se neusazuje totiž jen v pračkách, ale i v ledvinách ve formě písku a kaménků. Činnost ledvin je pak omezená, což můžeme poznat např. zvýšenou únavou a snížením naší výkonnosti. Tyto příznaky signalizují, že je nejvyšší čas začít s očistou ledvin.

Obsah v 1 tabletě: 487,5 mg březového listí ve formě prášku
Dávkování: 2 - 4 tablety denně, ráno a v poledne, nezávisle na jídle
Balení: 110 tablet


Výrobek není určen dětem do 3 let.

Inovace Republiky - Adolf Inneman

Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz