CZEXIT - JSME PROTI NACISMU A FAŠISMU A VŠEM CO NACISMUS PODPORUJÍ www.michalapetr.com www.charta2022.cz www.zlatyspendlik.cz www.prolibertate.cz
  1. Úvod
  2. Finclub Biomare
  3. Betakaps 100 kapslí

Betakaps 100 kapslí

Bude vás chránit před škodlivým slunečním zářenímBetakaps obsahuje rostlinný olej z řasy Dunaliella algae, který je zdrojem přírodního beta-karotenu. ... celý popis
Dostupnost
Skladem
Nejsme plátci DPH
495,0 Kč
ks
Číslo produktu:57
Výrobce:Finclub a.s.
Kompletní specifikace

Bude vás chránit před škodlivým slunečním zářením

Betakaps obsahuje rostlinný olej z řasy Dunaliella algae, který je zdrojem přírodního beta-karotenu. Beta-karoten se v organismu mění na vitamin A, který je nezbytný pro dobrý zrak, přičemž zde nehrozí předávkování. Jako antioxidant snižuje nápor volných kyslíkových radikálů a ochraňuje pokožku i oči před nebezpečným ultrafialovým zářením. Betakaps působí pozitivně na rozložení pigmentu, proto se pokožka snadněji opálí a déle si udrží kvalitní bronz. Betakaps na rozdíl od běžně dostupných syntetických preparátů neobsahuje pouze beta-karoten, ale celou řadu karotenoidů, proto je jeho působení několikanásobně účinnější a pro organismus bezpečnější.

Kdy Betakaps pomáhá:
- omezuje negativní dopad UV záření
- vhodný i pro návštěvníky solárií


Máme se bát předávkování?
Ačkoliv vitamin A patří mezi vitaminy, u kterých by mohlo hrozit předávkování, v případě Betakapsu toto nehrozí. Díky obsahu provitaminu vitaminu A (beta-karotenu), který se v organismu mění na A vitamin, si naše tělo přemění pouze tolik beta-karotenu, kolik potřebuje. Vitamin A je přitom nesmírně důležitý pro oči - vědci zjistili, že osoby pracující u počítačů musí 10.000x denně reagovat na změny světla a tmy, což způsobuje extrémní spotřebu vitaminu A. Při jeho nedostatku pak neodvratně dochází k poškození zraku.

Obsah v 1 kapsli: 136,49 mg sójového oleje; 60,72 mg rostlinného tuku; 35,51 mg Dunalielly algae (tj. 6 mg beta-karotenu); 15,18 mg včelího vosku; 5,1 mg lecitinu.
Dávkování: 1 kapsle denně, kdykoliv
Balení: 100 kapslí


Výrobek není určen dětem do 3 let. Nevhodný pro osoby citlivé na včelí produkty.

www.otevrisvoumysl.cz

Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz