INSTRUKTOR JÓGY - Ministerstvem školství, mládeže a tělovýchovy akreditované REKVALIFIKAČNÍ STUDIUM. Škola Jógy Berkana

fin Betacaps

Řasa zdrojem přírodního beta-karotenu

Betakaps obsahuje rostlinný olej z řasy Dunaliella algae, který je zdrojem přírodního beta-karotenu. Beta-karoten se v organismu mění na vitamin A, kt... celý popis
Dostupnost
Skladem
Nejsme plátci DPH
763,0 Kč
ks
Číslo produktu:57
Výrobce:Finclub a.s.
Kompletní specifikace

Betakaps obsahuje rostlinný olej z řasy Dunaliella algae, který je zdrojem přírodního beta-karotenu. Beta-karoten se v organismu mění na vitamin A, který je nezbytný pro dobrý zrak, přičemž zde nehrozí předávkování.

Je označován za provitamín A, jehož metabolickou přeměnou organismus získává vitamín A. Vitamín A přispívá k udržení normálního stavu sliznic a zraku, má pozitivní vliv na pokožku a imunitu.

Jako antioxidant snižuje nápor volných kyslíkových radikálů a ochraňuje pokožku i oči před nebezpečným ultrafialovým zářením. Betakaps působí pozitivně na rozložení pigmentu, proto se pokožka snadněji opálí a déle si udrží kvalitní bronz. Betakaps na rozdíl od běžně dostupných syntetických preparátů neobsahuje pouze beta-karoten, ale celou řadu karotenoidů, proto je jeho působení několikanásobně účinnější a pro organismus bezpečnější.

Největší zájem o tento přípravek je zpravidla několik týdnů před dovolenou a pobytem na slunci. Ať už v létě (zhruba od května do srpna), nebo v zimě před odjezdem na hory.

 
Kdy Betakaps pomáhá:
- omezuje negativní dopad UV záření
- vhodný i pro návštěvníky solárií


Máme se bát předávkování?
Ačkoliv vitamin A patří mezi vitaminy, u kterých by mohlo hrozit předávkování, v případě Betakapsu toto nehrozí. Díky obsahu provitaminu vitaminu A (beta-karotenu), který se v organismu mění na A vitamin, si naše tělo přemění pouze tolik beta-karotenu, kolik potřebuje. Vitamin A je přitom nesmírně důležitý pro oči - vědci zjistili, že osoby pracující u počítačů musí 10.000x denně reagovat na změny světla a tmy, což způsobuje extrémní spotřebu vitaminu A. Při jeho nedostatku pak neodvratně dochází k poškození zraku.

Parametry

Složení:1 kapsle: sójový olej, hovězí želatina, rostlinný tuk (emulgátor), glycerin (zvlhčující látka), řasa Dunaliella salina v olivovém oleji 35,51 mg, včelí vosk (emulgátor), lecitin, čištěná voda. NEOBSAHUJE laktózu, lepek, kvasnice a sladidla.
Obsah účinných látek:v 1 kapsli: beta-karoten 6 mg
Obsah:100 kapslí/40 g
Doporučené dávkování:1 kapsle denně
Návod k použití:kdykoli během dne, zapít. Nepřekračovat denní dávkování. Nevhodné pro osoby citlivé na včelí produkty a k používání jako náhrada pestré stravy. Není určeno dětem do 3 let. Obsahuje sóju. Ukládat mimo dosah dětí. Dbejte na různorodou a vyváženou stravu a zdravý životní styl.
Ke stažení

Inovace Republiky - Adolf Inneman

Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz