INSTRUKTOR JÓGY - Ministerstvem školství, mládeže a tělovýchovy akreditované REKVALIFIKAČNÍ STUDIUM. Škola Jógy Berkana
  1. Úvod
  2. Aloe Vera Gel Forever
  3. Aloe Vera gel 1000ml

Aloe Vera gel 1000ml

KOUPIT Tento patentovaný stabilizovaný Aloe Vera Gel je v podstatě totožný s čerstvým gelem z listu rostliny aloe barbadensis Miller a navíc je to vý... celý popis
Dostupnost
Skladem
Nejsme plátci DPH
664,0 Kč
ks
Číslo produktu:193
Výrobce:Forever Living
Kompletní specifikace

KOUPIT
Tento patentovaný stabilizovaný Aloe Vera Gel je v podstatě totožný s čerstvým gelem z listu rostliny aloe barbadensis Miller a navíc je to výrobek, který jako první na světě získal pečeť kvality od Mezinárodní vědecké rady pro aloe (IASC).
Aloe Vera Gel obsahuje množství vitaminů a minerálů včetně vzácně se vyskytujícího vitaminu B12 - aloe je jeden ze dvou možných rostlinných zdrojů. Proto je Aloe Vera Gel životně d?ležitou doplňkovou složkou pro vegeteriány a vegany. V gelu se přírodně vyskytuje i kyselina listová - vitamin ze skupiny komplexu vitaminů B, doporučovaný k užívání všem ženám plánujícím těhotenství. Všeobecně gel poskytuje sedm esenciálních aminokyselin, které mají přímý vliv na růst buněk, a které tělo nemůže vyrobit z jiných zdrojů. Ve skutečnosti je v této dietetické tekuté potravě tolik živin, že je těžké přehledně sestavit seznam všech doposud zaznamenaných příznivých účinků. Jedna věc je jistá - Aloe Vera Gel má značně pozitivní vliv na zdraví a životní styl mnoha lidí. Je to částečně díky adaptogenní povaze gelu - organizmy různých jedinců zužitkují z gelu ty aktivní složky, které jim chybějí vzhledem k jejich běžným stravovacím návykům. Mezi mnoha zdravotními poruchami, které byly díky gelu odstraněny, uvádějí nejčastěji spokojení zákazníci nepravidelnosti v zažívacím systému, jako je dráždivý tračník a divertikulóza.

Jiní hlásí zlepšení v případech kožních onemocnění, jako psoriáza a ekzémy, zatímco další zprávy se týkají pozitivních účinků při artritidě a astmatu. Zprávy o léčebných úspěších jsou velmi různorodé, proto vůbec nepřekvapuje, že aloe vera dostala atraktivní přezdívku "zázračná rostlina". I ti, kteří nemají v současnosti konkrétní zdravotní potíže uvádějí, že se při pravidelném užívání gelu cítí lépe a jsou schopni žít a pracovat intenzivněji.

 

Složení:
Přírodní aloe vera gel (96,24%), sorbitol, vitamin C, kyselina citronová, sorbát draselný, benzoan sodný, papain, xanthanová guma, vitamin E.

Dávkování: 20 - 120 ml denně

Balení: 1 litr

Upozornění: Není vhodné pro děti do 3 let.

Inovace Republiky - Adolf Inneman

Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz