1. Úvod
  2. Aloe Vera Gel Forever
  3. Aloe Vera gel 1000ml

Aloe Vera gel 1000ml

KOUPIT Tento patentovaný stabilizovaný Aloe Vera Gel je v podstatě totožný s čerstvým gelem z listu rostliny aloe barbadensis Miller a navíc je to vý... celý popis
Dostupnost
Skladem
664,0 Kč
548,8 Kč
bez DPH
ks
Číslo produktu:193
Výrobce:Forever Living
Kompletní specifikace

KOUPIT
Tento patentovaný stabilizovaný Aloe Vera Gel je v podstatě totožný s čerstvým gelem z listu rostliny aloe barbadensis Miller a navíc je to výrobek, který jako první na světě získal pečeť kvality od Mezinárodní vědecké rady pro aloe (IASC).
Aloe Vera Gel obsahuje množství vitaminů a minerálů včetně vzácně se vyskytujícího vitaminu B12 - aloe je jeden ze dvou možných rostlinných zdrojů. Proto je Aloe Vera Gel životně d?ležitou doplňkovou složkou pro vegeteriány a vegany. V gelu se přírodně vyskytuje i kyselina listová - vitamin ze skupiny komplexu vitaminů B, doporučovaný k užívání všem ženám plánujícím těhotenství. Všeobecně gel poskytuje sedm esenciálních aminokyselin, které mají přímý vliv na růst buněk, a které tělo nemůže vyrobit z jiných zdrojů. Ve skutečnosti je v této dietetické tekuté potravě tolik živin, že je těžké přehledně sestavit seznam všech doposud zaznamenaných příznivých účinků. Jedna věc je jistá - Aloe Vera Gel má značně pozitivní vliv na zdraví a životní styl mnoha lidí. Je to částečně díky adaptogenní povaze gelu - organizmy různých jedinců zužitkují z gelu ty aktivní složky, které jim chybějí vzhledem k jejich běžným stravovacím návykům. Mezi mnoha zdravotními poruchami, které byly díky gelu odstraněny, uvádějí nejčastěji spokojení zákazníci nepravidelnosti v zažívacím systému, jako je dráždivý tračník a divertikulóza.

Jiní hlásí zlepšení v případech kožních onemocnění, jako psoriáza a ekzémy, zatímco další zprávy se týkají pozitivních účinků při artritidě a astmatu. Zprávy o léčebných úspěších jsou velmi různorodé, proto vůbec nepřekvapuje, že aloe vera dostala atraktivní přezdívku "zázračná rostlina". I ti, kteří nemají v současnosti konkrétní zdravotní potíže uvádějí, že se při pravidelném užívání gelu cítí lépe a jsou schopni žít a pracovat intenzivněji.

 

Složení:
Přírodní aloe vera gel (96,24%), sorbitol, vitamin C, kyselina citronová, sorbát draselný, benzoan sodný, papain, xanthanová guma, vitamin E.

Dávkování: 20 - 120 ml denně

Balení: 1 litr

Upozornění: Není vhodné pro děti do 3 let.

www.otevrisvoumysl.cz

Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz