CZEXIT - JSME PROTI NACISMU A FAŠISMU A VŠEM CO NACISMUS PODPORUJÍ www.michalapetr.com www.charta2022.cz www.zlatyspendlik.cz www.prolibertate.cz
  1. Úvod
  2. Finclub Biomare
  3. Aleramis 50ml

Aleramis 50ml

již se nevyrábí

Aleramis je tekutý extrakt, který stejně jako Aleracaps obsahuje výtažek z Perilly frutescens. Tato bylina obsahuje řadu biochemických substancí, kter... celý popis
Dostupnost
Skladem
Nejsme plátci DPH
495,0 Kč
Momentálně není k dispozici
Číslo produktu:44
Výrobce:Finclub a.s.
Kompletní specifikace

Aleramis je tekutý extrakt, který stejně jako Aleracaps obsahuje výtažek z Perilly frutescens. Tato bylina obsahuje řadu biochemických substancí, které blokují aktivitu některých proalergických látek (histamin, IgE protilátky, leukotrieny, TNF - tumor nekrotizující faktor), pomáhají tak mírnit průběh alergie a chrání organismus ve znečištěném prostředí.
Aleramis se užívá vnitřně, zároveň je vhodný při potírání pokožky např. po bodnutí hmyzem. Perillu frutescens obsahuje i třetí produkt této řady - Allermin krém.Allermin extrakt se užívá vnitřně, ale je výborný také při kontaktních alergiích (po bodnutí hmyzem potřeme postižené místo). Pro obsah 10% alkoholu není určen malým dětem, ale potvrdilo se, že vzhledem ke své tekuté formě a jednoduché aplikaci jej často rodiče svým dětem podávají.


Kdy začít s podáváním Aleramis?
Doporučuje se zahájit užívání Aleramisů již několik týdnů před pylovým obdobím (v ovzduší se ve větší míře vyskytuje rozptýlený pyl) nebo dřív, než se objeví první příznaky podráždění. V lokalitách znečištěného životního prostředí a v místech s vyšší prašností je vhodné tyto preparáty podávat preventivně.

Obsah: 20 kapek odpovídá 5,8 g čerstvých listů Perilly, obsahuje 10% alkoholu
Dávkování: vnitřně 20 - 30 kapek 2 x denně, s odstupem po jídle.
Balení: 50 ml


Pro obsah 10% alkoholu výrobek není určen dětem do 10 let.

www.otevrisvoumysl.cz

Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz