INSTRUKTOR JÓGY - Ministerstvem školství, mládeže a tělovýchovy akreditované REKVALIFIKAČNÍ STUDIUM. Škola Jógy Berkana
  1. Úvod
  2. Finclub Biomare
  3. Aleramis 50ml

Aleramis 50ml

již se nevyrábí

Aleramis je tekutý extrakt, který stejně jako Aleracaps obsahuje výtažek z Perilly frutescens. Tato bylina obsahuje řadu biochemických substancí, kter... celý popis
Dostupnost
Skladem
Nejsme plátci DPH
495,0 Kč
Momentálně není k dispozici
Číslo produktu:44
Výrobce:Finclub a.s.
Kompletní specifikace

Aleramis je tekutý extrakt, který stejně jako Aleracaps obsahuje výtažek z Perilly frutescens. Tato bylina obsahuje řadu biochemických substancí, které blokují aktivitu některých proalergických látek (histamin, IgE protilátky, leukotrieny, TNF - tumor nekrotizující faktor), pomáhají tak mírnit průběh alergie a chrání organismus ve znečištěném prostředí.
Aleramis se užívá vnitřně, zároveň je vhodný při potírání pokožky např. po bodnutí hmyzem. Perillu frutescens obsahuje i třetí produkt této řady - Allermin krém.Allermin extrakt se užívá vnitřně, ale je výborný také při kontaktních alergiích (po bodnutí hmyzem potřeme postižené místo). Pro obsah 10% alkoholu není určen malým dětem, ale potvrdilo se, že vzhledem ke své tekuté formě a jednoduché aplikaci jej často rodiče svým dětem podávají.


Kdy začít s podáváním Aleramis?
Doporučuje se zahájit užívání Aleramisů již několik týdnů před pylovým obdobím (v ovzduší se ve větší míře vyskytuje rozptýlený pyl) nebo dřív, než se objeví první příznaky podráždění. V lokalitách znečištěného životního prostředí a v místech s vyšší prašností je vhodné tyto preparáty podávat preventivně.

Obsah: 20 kapek odpovídá 5,8 g čerstvých listů Perilly, obsahuje 10% alkoholu
Dávkování: vnitřně 20 - 30 kapek 2 x denně, s odstupem po jídle.
Balení: 50 ml


Pro obsah 10% alkoholu výrobek není určen dětem do 10 let.

Inovace Republiky - Adolf Inneman

Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz