INSTRUKTOR JÓGY - Ministerstvem školství, mládeže a tělovýchovy akreditované REKVALIFIKAČNÍ STUDIUM. Škola Jógy Berkana
  1. Úvod
  2. Finclub Biomare
  3. Alerakaps kapsle

Alerakaps kapsle

Aleracaps obsahuje výtažek z byliny Perilla frutescens. Přípravek je vyroben na bázi 3000 let staré receptury čínských lékařů, kteří podávali Perillu ... celý popis
Dostupnost
Skladem
Nejsme plátci DPH
475,0 Kč
ks
Číslo produktu:70
Výrobce:Finclub a.s.
Kompletní specifikace

Aleracaps obsahuje výtažek z byliny Perilla frutescens. Přípravek je vyroben na bázi 3000 let staré receptury čínských lékařů, kteří podávali Perillu ke zmírnění alergických reakcí, jako jsou např. rýma, kašel, dušnost, kopřivka, ekzém. 
Výhodou těchto bylinných produktů je, že nesnižují pozornost a nevyvolávají ospalost. Jsou vhodné pro řidiče, děti, studenty, manažery i sportovce a nevytvářejí návyk ani u dlouhodobého užívání. Doporučuje se podávat je již několik týdnů před pylovým obdobím.

"Loni jsem poprvé vyzkoušel Aleracaps kapsle. K jeho užívání jsem přistupoval s patřičnou dávkou skepse, jako k jiným "zaručeně osvědčeným" přípravkům. První kapsli jsem užil v době dušnosti, večer. Prospal jsem celou noc a ráno jsem se necítil unavený. V práci jsem byl čilý, nekýchal jsem ani nekašlal. Další dny, a hlavně noci, byly stejné. Opět jsem prožíval krásy jara. Za celou sezonu se mi jen 2x hůře dýchalo k večeru, v době nejvyšší koncentrace alergenů v ovzduší, což ustoupilo po žvýkačce stejného složení. Samozřejmě jsem si tuto zkušenost nenechal pro sebe..."

Výtažek z byliny Perilla frutescens je odedávna používán v tradiční čínské medicíně jako účinný protialergický prostředek. Alleraminy jsou vyrobeny na bázi 3000 let staré receptury čínských lékařů.


V čem spočívá tajemství Aleracaps?
Účinnost Aleracaps je podle studií velmi vysoká. Zmírnění reakcí se dostaví většinou již za půl až jednu hodinu po požití. Aleraminy nemají žádné vedlejší účinky, proto jsou vhodné i pro řidiče. Doporučujeme zahájit pužívání již několik týdnů před pylovým obdobím.

Poznámka:
Obsah: 150,1 mg extraktu, 1 kapsle odpovídá 8 g čerstvé Perilly
Dávkování: 1 kapsle denně. Výrobek není určen pro děti do 6 let.
Balení: 24 kapslí
Atest č.j. HEM 350 - 25.5.99 - 19788/8

Inovace Republiky - Adolf Inneman

Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz