CZEXIT - JSME PROTI NACISMU A FAŠISMU A VŠEM CO NACISMUS PODPORUJÍ www.michalapetr.com www.charta2022.cz www.zlatyspendlik.cz www.prolibertate.cz
  1. Úvod
  2. BLOG
  3. MIP 139 Velký výprask Werwolfů ve Volbách! Vítězství Sokolů na dosah.
25.09.2022

MIP 139 Velký výprask Werwolfů ve Volbách! Vítězství Sokolů na dosah.

Přejdi na www.michalapetr.com

Česká politická scéna se dá opticky rozdělit na dvě základní skupiny, Vlkodlaky (Werwolf) a Sokoly.

Společným cílem všech Werwolfů je rozbít Český stát, a nahradit ho systémem vlády gauleiterů. Gauleiteři mají vládnout výlučně podle bruselských nařízení jednotlivým župám, a velkým městům, a mají být už výhradně podřízeni Bruselu. Nový tok českých daní, tak má být od občanů do státní pokladny, odtud do Bruselu, a  z něj už přímo jednotlivým gauleiterům. Kdo se systému Gau (Župa) – Brusel nepodřídí, nedostane bruselské dotace. A protože gauleiteři nebudou mít právo veta, ani armádu, nebudou tak schopni se novým bruselským nařízením postavit. Ale na oplátku za svoji servilitu dostanou rozdělené české daně, o kterých už, stejně jako o zákonech, nebude smět Český stát rozhodovat. 

Typickým představitelem Wewolfů je předseda Senátu  Miloš Vystrčil z ODS. Ten 24. srpna 2016 doslova v Českém Senátu pronesl:  První věc, která je velice důležitá, je si uvědomit, že pokud bylo na evropské úrovni přijato nařízení, tak tím pádem je platné i pro Českou republiku bez ohledu na to, zda mi dneska tyto adaptační normy přijmeme nebo nepřijmeme. Jak vidíte předseda Českého senátu Miloš Vystrčil se domnívá, že čeští poslanci a senátoři jsou tu pouze proto, aby plnili vůli Bruselských úředníků, a nikoli vůli Českého lidu, a ještě se tím veřejně chlubí! (Čas proslovu 10.05 – 10.10.)

Škodlivost činnosti Vystrčila je naprosto jasně vidět z propadu prodejů automobilů Škoda v Číně. Miloš Vystrčil v neděli 30. srpna 2020 přistál na Tchaj-wanu, a začal odtud štěkat na Číňany. Číňané okamžitě 1. září oznámili na nejvyšší úrovni, že Vystrčilovy urážky Číny budou potrestány ekonomicky! Před Vystrčilovou návštěvou na Tchaj-wanu prodávala Škoda Auto v Číně ročně 352 tisíc vozidel. Nyní stěží za prvních 7 měsíců 26 965 kousků. Čínské investice v Česku byly zastaveny a přesměrovány do Maďarska, kde vznikne největší evropská Gigafaktory na produkci baterií do elektromobilů, a další pracovní místa. Čínský export do Česka roste od Vystrčilovy návštěvy mnohem rychleji, než český export do Číny. Řada českých firem se díky Vystrčilovi dostala v Číně na černou listinu

Vedení koncernu Volkswagen oznámilo minulý týden, že se chystá převést výrobu Škodovek do Portugalska, Španělska a k severnímu pobřeží západní EU. O tom, že tomu tak bude jsme podrobně informovali v naší analýze už v květnu 2022. (Viz MAP  1173.) Podle nařízení Bruselu z 23. května 2022 se má výroba elektromobilů přesunout z východní Evropy do západní Evropy s odůvodněním, že východní Evropané už budou na příště příliš chudí, aby si elektromobily kupovali.

Ve volebním obvodě Jihlava, kde Werwolf Vystrčil usiluje o znovuzvolení pracuje 4000 zaměstnanců ve firmě Bosch, kteří vyrábějí motory pro automobilky. Přesunem automobilek na západ jejich místa nutně zaniknou. Vláda Petra Fialy (ODS) a Miloš Vystrčil se snaží Bruselské nařízení o přesunu automobilek na Západ svou činností maximálně urychlit. Proto mámě dražší energie, než Španělsko s Portugalskem, proto Vystrčil bez koordinace s ostatními zeměmi EU štěká na Čínu. Základním rysem politiky Werwolfů je likvidace české státní suverenity a české ekonomické prosperity. Cílem je přetvořit Česko v území totálně závislé na libovůli Bruselu. 

Proti Vystrčilovi bude ve druhém kole bojovat Ing. Jana Nagyová, Ph.D. z hnutí ANO, spoluobžalovaná v kauze Čapí hnízdo. Pouhým srovnání možné škody v případu Čapí hnízdo – 50 milionů – s výsledky činnosti Miloše Vystrčila – ztráty české ekonomiky v bilionech? – je zřejmé, že tu proti sobě kandidují naprosto rozdílní škůdci Česka. |Zatím, co údajná trestná činnost Jany Nagyové je předmětem podivného vyšetřování s nejistým výsledkem, důsledky činnosti Miloše Vystrčila jsou evidentní, ačkoli nejde o trestné činy.

V druhém kole senátních voleb bude záležet na tom, zda se Sokolové konečně spojí, aby využili nebývale příznivé situace, a porazili Werfolfy. To je nejrychlejší cesta k záchraně České ekonomiky i státní suverenity, jinak nás Číňané, díky Vystrčilovi a spol., ekonomicky sežerou. Vystrčilovi, který má podle Babiše 13 funkcí současně, to jistě finančně vadit nebude. 

Přejdi na www.michalapetr.com

Líbil se článek? Sdílejte ho s přáteli

www.otevrisvoumysl.cz

Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz