1. Úvod
  2. BLOG

BLOG

Co byste neměli propásnout, odkazy na zajímavé články a videa.

Nejnovější články

19.05.2022
USA – Američané zuří vzteky ze zdražování, které posměšně nazývají BidenInflace! Benzín v USA stojí nyní průměrně, pro Američany, neuvěřitelných 1,2 USD za litr (28 CZK!). Ještě před rokem Američané platili za litr benzínu pouze 1 USD (Tehdy 21 CZK).
17.05.2022
Žádný prosperující stát na světě nemůže hospodařit, tak jak hospodaří Český stát! Kontrola na ministerstvu sociálních věcí zjistila, že Česko vyhazovalo každý rok od roku 2012 doslova z okna 1% všech sociálních dávek vyplácených všem jejich Českým příjemcům.
23.09.2021
„Ochrana, bránit,“ tato slova patří dnes k nejfrekventovanějším. Mnohé skupiny lidí tvrdí, že potřebují ochranu. Současný svět jistě není tak dokonalý, aby se v něm různé části společnosti obešly bez naší obrany, ale nepřeháníme to někdy? A naopak, dostává se obrany těm, kteří to nejvíce potřebují?
20.09.2021
V pokračování rozhovoru se Jiří Urbánek věnuje doporučení Ministerstva zdravotnictví týkajícímu se třetí dávky vakcíny proti covidu. Souhrn informací o přípravku uvádí, že vakcína je dvoudávková. Třetí dávka tedy není v souladu s tímto závazným dokumentem ..
19.09.2021
„Lockdowny, to bylo to jediné, co za uplynulý rok a půl politiky napadlo – zavřít společnost, a pak si hrát s kohoutkem, tu trochu povolit, tu víc utáhnout,“ tak zhodnotil uplynulé měsíce s koronavirem v první části našeho rozhovoru politolog a ekonomický analytik Petr Robejšek.
15.09.2021
Tisková konference k www.zlatyspendlik.cz s našimi statečnými právníky Janou Zwyrtek Hamplovou, Tomášem Nielsenem a Zdeňkem Koudelkou (zástupci dvacítky advokátů, kteří už více jak rok bojují proti nastupujícím totalitním praktikám).
12.09.2021
Probouzíme se do poněkud jiného světa, než jaký jsme znali před koronavirovou krizí. Není samozřejmě úplně jiný, většinu společenských, ekonomických, politických i bezpečnostních jevů, které dnes vnímáme, jsme zažili už dříve, některé poznáváme celá léta. Ale nyní jako by se vše zrychlilo, zahustilo
17.08.2021
„Měla by se vést odborná diskuze názorových oponentů, v níž by se otevřeně probraly možnosti řešení a jejich rizika. Ne vést propagandistické kampaně rádoby zaštítěné panelem stále stejných odborníků, kteří ani nejsou odborníky na dané téma,“ říká prof. RNDr. Jaroslav Turánek, CSc.,DSc...
05.03.2021
Důležité informace pro všechny nakažené
01.12.2020
JAN HNÍZDIL http://blog.aktualne.cz/blogy/jan-hnizdil.php Jan Hnízdil Internista a rehabilitační lékař (*1958), autor či spoluautor publikací Bolesti zad, mýty a realita, Jak vyrobit pacienta, Artróza v komplexním přístupu, Jak léčit nemoc šílené medicíny, Doping aneb zákulisí vrcholového sportu, Mý
Článků na stránku 99198297

www.otevrisvoumysl.cz

Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz