www.michalapetr.com www.charta2022.cz www.zlatyspendlik.cz www.prolibertate.cz
  1. Úvod
  2. BLOG
  3. Biochemické laboratoře na Ukrajině
07.07.2022

Biochemické laboratoře na Ukrajině

Účelem Bidenem financovaných bioprojektů bylo vytvořit infekce, které poškozují zemědělství: ruské ministerstvo obrany

Snímek ruského ministerstva obrany podrobně popisuje výzkumné aktivity biovědců z Floridské univerzity na Ukrajině.  - Sputnik International, 1920, 07.07.2022
 
 
Probíhá aktualizace
Ruská armáda již podrobně popsala zapojení prezidentova syna do rozsáhlého, tajného programu výzkumu biologických zbraní a farmaceutických přípravků v ukrajinských biologických laboratořích zahrnujících americké vládní agentury, velké farmaceutické společnosti, ukrajinskou armádu a řadu západních „charitativních“ a „zdravotních“ organizací. základy.
Hlavní směry výzkumných projektů zahrnujících vojenského dodavatele Pentagonu Black & Veatch a Metabiota, biotechnologickou společnost spojenou s investičním fondem Hunter Biden , se soustředily na karanténní infekce, které by mohly poškodit zemědělský sektor národů, Igor Kirillov, šéf ruské radiační, chemické a biologické Obranné jednotky naznačily.
 

"Vezměte na vědomí zprávu pro americkou armádu od Black & Veatch a Metabiota. V souladu s tímto dokumentem byly na Ukrajině současně s projekty řady "UP" realizovány "veterinární projekty" s kódem "TAP". ekonomicky významné karanténní infekce, schopné způsobit škody v zemědělství jednotlivých národů i celých regionů, jako jsou galandry, africký a klasický mor prasat, vysoce infekční patogenní vliv ptáků a newcastleská choroba,“ uvedl Kirillov na čtvrtečním brífinku v Moskvě.

Podle analýzy dokumentů ruského ministerstva obrany, včetně materiálů získaných z osvobozených území, přičemž tento konkrétní patogen byl studován ve dvou samostatných projektech, se Pentagon jevil jako zvláštní zájem o africký mor prasat.
"Projekt TAP-3 je zaměřen na studium šíření patogenu afrického moru prasat prostřednictvím volně žijících zvířat, pod kterým byly studovány migrační trasy divokých prasat na Ukrajině. V rámci projektu TAP-6 byl tento proces rozšířen na země východní Evropy,“ řekl Kirillov.
Velitel jednotek RCBD upřesnil, že výzkum populací přenašečů potenciálně nebezpečných zoonotických infekcí prováděli vědci z Institutu pro objevování se patogenů Floridské univerzity na západní a střední Ukrajině a také na územích sousedících s Ruskem a Běloruskem.
Tento výzkum se neobešel bez ovoce, řekl Kirillov a poukázal na zhoršující se patologickou situaci související s africkým morem prasat ve východní Evropě, jak podrobně uvádí Světová organizace pro zdraví zvířat, která zjistila, že od roku 2014 dochází k propuknutí onemocnění. zaznamenané v pobaltských státech (více než 12 000 případů), v Polsku (13 000 a více případů), přičemž ekonomické ztráty z propuknutí se odhadují na více než 2,4 miliardy eur (2,44 miliardy amerických dolarů).
 
Přejdi na zdroj
Líbil se článek? Sdílejte ho s přáteli

www.otevrisvoumysl.cz

Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz