CZEXIT - JSME PROTI NACISMU A FAŠISMU A VŠEM CO NACISMUS PODPORUJÍ www.michalapetr.com www.charta2022.cz www.zlatyspendlik.cz www.prolibertate.cz
  1. Úvod
  2. BLOG
  3. Biochemické laboratoře na Ukrajině
07.07.2022

Biochemické laboratoře na Ukrajině

Účelem Bidenem financovaných bioprojektů bylo vytvořit infekce, které poškozují zemědělství: ruské ministerstvo obrany

Snímek ruského ministerstva obrany podrobně popisuje výzkumné aktivity biovědců z Floridské univerzity na Ukrajině.  - Sputnik International, 1920, 07.07.2022
 
 
Probíhá aktualizace
Ruská armáda již podrobně popsala zapojení prezidentova syna do rozsáhlého, tajného programu výzkumu biologických zbraní a farmaceutických přípravků v ukrajinských biologických laboratořích zahrnujících americké vládní agentury, velké farmaceutické společnosti, ukrajinskou armádu a řadu západních „charitativních“ a „zdravotních“ organizací. základy.
Hlavní směry výzkumných projektů zahrnujících vojenského dodavatele Pentagonu Black & Veatch a Metabiota, biotechnologickou společnost spojenou s investičním fondem Hunter Biden , se soustředily na karanténní infekce, které by mohly poškodit zemědělský sektor národů, Igor Kirillov, šéf ruské radiační, chemické a biologické Obranné jednotky naznačily.
 

"Vezměte na vědomí zprávu pro americkou armádu od Black & Veatch a Metabiota. V souladu s tímto dokumentem byly na Ukrajině současně s projekty řady "UP" realizovány "veterinární projekty" s kódem "TAP". ekonomicky významné karanténní infekce, schopné způsobit škody v zemědělství jednotlivých národů i celých regionů, jako jsou galandry, africký a klasický mor prasat, vysoce infekční patogenní vliv ptáků a newcastleská choroba,“ uvedl Kirillov na čtvrtečním brífinku v Moskvě.

Podle analýzy dokumentů ruského ministerstva obrany, včetně materiálů získaných z osvobozených území, přičemž tento konkrétní patogen byl studován ve dvou samostatných projektech, se Pentagon jevil jako zvláštní zájem o africký mor prasat.
"Projekt TAP-3 je zaměřen na studium šíření patogenu afrického moru prasat prostřednictvím volně žijících zvířat, pod kterým byly studovány migrační trasy divokých prasat na Ukrajině. V rámci projektu TAP-6 byl tento proces rozšířen na země východní Evropy,“ řekl Kirillov.
Velitel jednotek RCBD upřesnil, že výzkum populací přenašečů potenciálně nebezpečných zoonotických infekcí prováděli vědci z Institutu pro objevování se patogenů Floridské univerzity na západní a střední Ukrajině a také na územích sousedících s Ruskem a Běloruskem.
Tento výzkum se neobešel bez ovoce, řekl Kirillov a poukázal na zhoršující se patologickou situaci související s africkým morem prasat ve východní Evropě, jak podrobně uvádí Světová organizace pro zdraví zvířat, která zjistila, že od roku 2014 dochází k propuknutí onemocnění. zaznamenané v pobaltských státech (více než 12 000 případů), v Polsku (13 000 a více případů), přičemž ekonomické ztráty z propuknutí se odhadují na více než 2,4 miliardy eur (2,44 miliardy amerických dolarů).
 
Přejdi na zdroj
Líbil se článek? Sdílejte ho s přáteli

www.otevrisvoumysl.cz

Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz