INSTRUKTOR JÓGY - Ministerstvem školství, mládeže a tělovýchovy akreditované REKVALIFIKAČNÍ STUDIUM. Škola Jógy Berkana
  1. Úvod
  2. Finclub Biomare
  3. Prevescaps 60cps doprava zdarma

Prevescaps 60cps doprava zdarma

  • TOP produkt
  • Doprava ZDARMA

Prevescaps obsahuje výtažek ze zeleného čaje Camelia sinensis, který je zdrojem Preventalu® - patentované látky s antioxidačním působením. Zelený čaj ... celý popis
Dostupnost
Skladem
Nejsme plátci DPH
795,0 Kč
ks
Číslo produktu:63
Výrobce:Finclub a.s.
Kompletní specifikace

Prevescaps obsahuje výtažek ze zeleného čaje Camelia sinensis, který je zdrojem Preventalu® - patentované látky s antioxidačním působením. Zelený čaj má kladný vliv na zpomalení procesu stárnutí, pomáhá kontrolovat tělesnou hmotnost, příznivě ovlivňuje dobrý stav cév, je vhodný při pocitu únavy. Jedna kapsle Prevescaps představuje pět šálků velmi kvalitního zeleného čaje Camelia sinensis. Hlavní složkou je prevental - látka, která je v ochraně DNA až 100x silnější než vitamin C a 25x silnější než vitamin E. Užívání Prevescaps je výbornou prevencí srdečních, oběhových a nádorových onemocnění. Pomáhá při hubnutí, kdy redukuje zásoby tuku, působí proti únavě a stresu, díky silným antioxidačním účinkům zpomaluje proces stárnutí. Prevescaps obsahuje vitamin B12, cenné minerály a organické složky a mohou jej užívat i osoby, které chuť tekutého zeleného čaje nesnášejí.


Je lepší Prevesan místo zeleného čaje?
Prevesan se vyznačuje mimořádnou kvalitou a koncentrací. Je ideální pro všechny zaneprázdněné a vytížené lidi, kterým jejich povinnosti znemožňují správnou přípravu a klidnou konzumaci zeleného čaje. Celý proces přípravy klasického zeleného čaje totiž není právě jednoduchý, pokud se nedodržuje, jeho účinky jsou opačné. Navíc uživatelé Prevesanu ušetří čas, který by strávili zhotovením šálku vždy čerstvého zeleného čaje (denní dávka Prevesanu = 10 šálků čaje!). Např. při matematických testech se zjistilo, že současné podávání extraktu ze zeleného čaje uspořilo až 25 % času a snížilo počet chyb taktéž o 25 %!

Obsah v 1 kapsli: 308 mg Preventalu® (extrakt Camelia sinensis)
Dávkování: 1 kapsle 2 x denně, před nebo mezi jídly, nepodávat na noc
Balení: 60 kapslí


Výrobek není určen dětem do 3 let.

Inovace Republiky - Adolf Inneman

Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz