1. Úvod
  2. Finclub Biomare
  3. Olivetabs 60tob doprava zdarma

Olivetabs 60tob doprava zdarma

  • TOP produkt
  • Doprava ZDARMA

Výtažek z listů olivovníku evropskéhoOlivetabs obsahuje výtažek z listů olivovníku evropského, z něhož se vyrábí unikátní patentovaný extrakt EFLA®943... celý popis
Dostupnost
Skladem
920,0 Kč
760,3 Kč
bez DPH
ks
Číslo produktu:69
Výrobce:Finclub a.s.
Kompletní specifikace

Výtažek z listů olivovníku evropského

Olivetabs obsahuje výtažek z listů olivovníku evropského, z něhož se vyrábí unikátní patentovaný extrakt EFLA®943. Jeho hlavní složkou je látka oleuropein, která působí antioxidačně a přisuzuje se jí řada pozitivních účinků, byl např. prokázán příznivý vliv oleuropeinu na udržení optimálního krevního tlaku.
Olivovník byl díky své dlouhověkosti, mimořádné schopnosti regenerace a velké životní síle již starými Řeky považován za strom ctěný a vážený. Extrakt z olivových listů byl po řadu století spojován s konzervováním (Egypťané používali listy oliv k mumifikaci faraonů), později byly listy používány v lidové medicíně např. při horečce, u malárie nebo zevně jako omlazovací prostředek potlačující známky stárnutí pleti.

Pro své plody je olivovník pěstován hlavně v oblasti Středomoří. Středozemní strava bohatá na ovoce a zeleninu (a samozřejmě také olivy, které představují významnou část jídelníčku) je spojována s menším výskytem zejména srdečně-cévních onemocnění.

Švédská studie pod vedením Dr. Larse Skoldstama zjistila, že tato strava pomáhá snížit bolesti a zlepšit fyzické funkce lidí, kteří trpí revmatickou artrózou.

Olivový olej byl již od starověku používán v lidové medicíně u širokého spektra potíží, např. u hypertenze, dny, aterosklerózy, revmatismu či u kožních problémů.

Z listů olivovníku se vyrábí patentovaný velmi stabilní extrakt EFLA®943. Jeho hlavní složkou je látka oleuropein, která působí antioxidačně a přisuzuje se jí řada pozitivních účinků. Byl prokázán příznivý efekt oleuropeinu u mírně zvýšeného krevního tlaku. Vykazuje také určité protizánětlivé vlastnosti a slibné je jeho působení proti některým druhům bakterií. Oleuropein omezuje možnost vzniku aterosklerotického plátu v tepnách a předchází tak onemocněním, která vznikají na základě aterosklerózy.

Obsah v 1 tabletě: 350 mg extraktu z listů olivovníku (EFLA®943) neobsahuje laktózu, kvasnice, gluten, sladidla
Dávkování: 2 tablety denně, nezávisle na jídle
Výrobek není určen dětem do 3 let.
Balení: 60 tablet

www.otevrisvoumysl.cz

Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz