INSTRUKTOR JÓGY - Ministerstvem školství, mládeže a tělovýchovy akreditované REKVALIFIKAČNÍ STUDIUM. Škola Jógy Berkana
  1. Úvod
  2. Dědek Kořenář
  3. OKH Ostropestřecový olej - KH 100 ml

OKH Ostropestřecový olej - KH 100 ml

Ostropestřecový olej – KH (Zkratka: OKH) (Ostropestřecová kaše) Princip:Játra jsou hlavní energetický a detoxikační orgán a jsou úplně nejdůležitější ... celý popis
Dostupnost
Skladem
Nejsme plátci DPH
415,0 Kč
ks
Číslo produktu:105
Kompletní specifikace

Ostropestřecový olej – KH (Zkratka: OKH) (Ostropestřecová kaše)

Princip:

Játra jsou hlavní energetický a detoxikační orgán a jsou úplně nejdůležitější pro detoxikaci organizmu tím, že čistí vnitřní prostředí a umožňují ostatním buňkám korektní práci a existenci. Játra rozhodují o zdraví, imunitě i dlouhověkosti. Je to zatím nejúčinnější věc na játra a detoxikaci, co z bylin známe (ale vývoj pokračuje...). OO-KH je tak předurčen ke krmení všech, jejichž játra nepracují dostatečně (tedy nás všech), což se projevuje ekzémy, únavou, kožními afekty, vitiligem, tvorbou melanomů, atrofií pokožky a stavem, když ženská přestává být na omak hebká, alergiemi všeho druhu, předrážděností, depresemi, nervovými ataky, nesoustředěností, ztrátou krátkodobé paměti, zanášením žlučovodů a tvorbou žlučníkových kalů a kamenů, sklerotickými změnami v tuhnoucím cévním aparátu, mrtvicemi, infarkty, neschopností dostatečně metabolizovat tuk (hubnout), neschopností eliminovat cholesterol a triglycidy, vrzáním, otoky a bolestmi v kloubech, poruchami krvetvorby, hemeroidy, tuhou stolicí, polypy, záněty a vůbec změnami na sliznici střev, poruchami imunity, autoimunitními defekty, zhoršováním zraku, otoky, nedostatečným dechem, plísněmi, vlasonerůstem, stárnutím a tak podobně.Obvyklé využití:

OO-KH se netluče se žádnou terapií, kdy můžete jíst něco jako čokoládu. Má chuť připomínající nutelu, jen trochu olejnatou. Chutná velmi příjemně nasládle, přestože tam není nic jiného než byliny. OO-KH dokonce jedí ráda i zvířata a dělá jim to dobře i jen tak, zlepšuje jim srst, ekzémy a trávení.

Dávkování je dlouhodobě asi 1 čajová lžička na 15-30 kg hmotnosti 1-3x denně, ale ne na noc, aby se nestimulovalo tolik trávení.

Dávkování prakticky:
Pro zdravé: 1 lžička (hubeňouři) až 1 lžíce (tlustější) (2 lžíce jen tlustí, staří a oškliví) ráno na lačno nebo kdykoliv během dne, jen ne večer a na noc, aby se nedráždilo trávení, když má spát a vy také... Lze zapít čajem a výhodnější je i posečkat s jídlem asi půl hodiny nebo dle potřeby i déle, dokud se organizmus nějak nepřihlásí sám. Dále už během dne netřeba – působí až 8 hodin a to obvykle stačí.

Více nadedekkorenar.cz

Inovace Republiky - Adolf Inneman

Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz