CZEXIT - JSME PROTI NACISMU A FAŠISMU A VŠEM CO NACISMUS PODPORUJÍ www.michalapetr.com www.charta2022.cz www.zlatyspendlik.cz www.prolibertate.cz
  1. Úvod
  2. BLOG
  3. MIP 61 Brusel vyzval vlády EU, aby přestaly lidem pomáhat s úhradou drahých energií, a nezvyšovaly lidem mzdy! - www.michalapetr.com
10.06.2022

MIP 61 Brusel vyzval vlády EU, aby přestaly lidem pomáhat s úhradou drahých energií, a nezvyšovaly lidem mzdy! - www.michalapetr.com

Přejdi na www.michalapetr.com

Ba co víc, Brusel ještě vládám doporučil, aby držely růst mezd na uzdě

Česká vláda poslouchá bruselské úředníky mnohem vzorněji, než Protektorátní vláda poslouchala Heydricha! Lidojed Gazdík (STAN, ministr školství) označil výhružky odborů stávkovat za zvýšení mezd za zbytečné politické gesto! Lidojed Juračka (KDÚ-ČSL, ministr zemědělství) za nekorektní. A celá vláda lidojedů oznámila, že mzdy o inflaci dorovnávat nebude! Přesně, jak byla před pár dny zaúkolována Bruselem!

Brusel nedávno jednal i o tzv. sladění minimální mzdy v EU. A vymyslel to takto – slaďovat minimální mzda se nebude! Nadále tedy bude minimální mzda v Lucembursku 60 000 CZK měsíčně, v Česku 16 200 CZK, a v Bulharsku 8 300 CZK! Ceny elektřiny, plynu a potravin mají být podle Bruselu ale v celé EU jednotné! Nohsled Fiala (ODS, premiér Česka) dokonce vymyslel, aby se Bruselu zalíbil, že by plyn v budoucnu nakupoval výlučně Brusel, a ten ho potom prodával všem zemím EU! (Viz MIP 60)  Takže po celé Evropě mají být jednotně drahé potraviny a energie, ale mzdy mají být na Východě nízké, a na Západě vysoké!

Před pár dny, čestný host jednání u Klause Schwaba na  Světovém Ekonomickém Fóru v Davosu – profesor Wu Xinbo zveřejnil analýzu současné Ukrajinské války! Než se k ní dnes dostaneme – děsivé údaje – Wu Xinbo je děkanem Institutu mezinárodních studií čínské univerzity Fudan! Ta je aktuálně 33 nejlepší univerzita na světě! Včera prezident Si Ťin-pching provedl inspekci spokojenosti čínských vysokoškoláků, a oznámil, že letos čínské vysoké školy ukončí 10,7 milionu absolventů, to je o 1,7 milionu vysokoškoláků více než loni! A za hlavní cíle své politiky označil – zaměstnanost, sociální zabezpečení a pomoc lidem v nesnázích. Si Ťin-pching je znám svou trvalou podporou rozvoje čínského vzdělání a vědy, a snahou, aby všichni Číňané měli stále lepší a lepší možnosti se vzdělávat!

Jakmile se podíváme, co se děje ve stejné době v Česku, nastane zděšení! Česko to dotáhlo letos už tak daleko, že na středních školách už není ani místo pro vzdělávání jedničkářů, a ti musejí po ukončení základního vzdělání zamířit na pracák! Za tuto situaci je přímo zodpovědný bývalý Babišův ministr školství Robert Plaga (ex ANO, ve funkci ministra od 13.12.2017 do 17.12.2021)! A co udělá vláda lidojedů Petra Fialy – jmenuje 8.6.2022 Plagu, který rozvrátil české školství, tak že ani nadaní jedničkáři už nemohou studovat, do čela Národního akreditačního úřadu pro vysoké školství! Profesor Fiala tak chce asi evidentně rozvrátit i vysoké školy! 

Když se podíváte, proč je naše školství rozvrácené, a proč už nejsou místa na školách ani pro jedničkáře – tak zjistíte, že se od roku 2013 do roku 2021 na školách rozmnožilo 30 000 tzv. asistentů Inkluze, nařízených Bruselem! Jenom mzdové náklady těchto asistentů činily v roce 2021 okolo 13 miliard korun! (36 000 superhrubá mzda) Za posledních 5 let se počet všech učitelů v Česku zvýšil o 15% na 180 tisíc! Nejvíce se zvýšil počet pedagogů na základních školách. Zvýšení počtu pedagogů o 27 000 se tak nejspíš rovná zvýšení o zbytečné asistenty inkluze! 

Bývalý ministr Plaga (za ANO bude líp!) si od roku 2017 ani nedokázal spočítat jednoduchou rovnici, že přechod silných ročníků ze základních škol na střední a učňovské školy, který začne  v roce 2022, bude nutně znamenat vyšší potřebu míst v těchto středních školách! A za to, že Plaga nedokázal vyřešit tuto triviální rovnici na úrovni přijímacího řízení na gymnázium, dostal od profesora Fialy trafiku, a bude řídit Akreditační komisi pro vysoké školy! Plaga má štěstí, že není Číňan, Si Ťin-pching by ho poslal na rýžové pole, aby poznal život lidí, kteří kvůli němu nedostali příležitost se vzdělávat, a potom do večerní školy, aby si doplnil základní vzdělání z matematiky!

Fiala nechce zvednout platy učitelům! Jak jednoduché – konec inkluze = + 15% k platu učitele, díky jednoduchému opatření – propustit asistenty inkluze! (Ti kdo z nich mají odpovídající vysokoškolské pedagogické vzdělání, nebo si ho aktuálně doplňují, budou určitě vítáni jako učitelé a mzdově si značně přilepší!)

Paradox! Jeden z největších českých bojovníků proti inkluzi Václav Klaus mladší, který už v roce 2017 ještě jako člen ODS  při volební kampani ODS proti Inkluzi bojoval! A předpověděl, že inkluze dopadne katastrofou! Byl v roce 2019  profesorem Fialou vyloučen z ODS za zradu programu ODS! A ten samý Fiala pak v roce 2022 jako předseda vlády Česka udělí Plagovi (Babišův exANO!) trafiku za rozvrat českého školství!

Tady se může pobavit nad programem ODS pro rozvoj školství! Program ODS – bod 1 Zvýšíme platy učitelům na 150% průměru! Politika vlády ODS v roce 2022 (Plat učitele je aktuálně 127,7% průměrného platu v ČR. Průměr ČR 37 929Průměr učitelé 48 444) Když chtějí učitelé přidat jen o inflaci, jsou podle ministra školství: Nekorektní! Co by teprve vláda ODS řekla, kdyby učitelé začali požadovat splnění volebního programu ODS!

Mgr. Bc. Tomáš Řepa, Ph.D z Katedry teorie vojenství na Univerzitě obrany včera tvrdil, že nadutí Rusové se nepoučili ze svých historických omylů, a morálně je převyšující Ukrajinci je porazí! Řepa v článku na Seznamu splácal páté přes deváté, aby svoji teorii zdůvodnil! Shodou okolností Řepa článek uveřejnil ve stejný den, kdy britská média s odvoláním na britskou rozvědku zveřejnila, že ukrajinská morálka upadá rychlým tempem, množí se případy dezerce, a všem je jasné, že bez rovnocenné výzbroje nemají Ukrajinci žádnou šanci! Ponechme stranou, že Řepa asi nemá přístup k tajným informacím užšího vedení NATO, protože se stačí podívat na jeho historickou argumentaci, a je nám jasno. Řepa tvrdí, že morálně silní Ukrajinci vyhrají nad morálně padlými Rusy, stejně jako Caesar v roce 48 př.nl. v bitvě u Pharsalu vyhrál nad Pompeiem, který měl také méně vojáků, ale s lepší morálkou.

To je podivné od vojenského historika, protože ten by měl vědět, že legionáři, které si César do bitvy přivedl, byli ti nejlepší a nejzkušenější veteráni zocelení z galských válek. Kdežto Pompeus Magnus v bitvě disponoval pouze několika průměrnými jednotkami legionářů, a většinu jeho armády  představovaly tlupy nejrůznějších domorodců pod velením svých náčelníků.

Čti více >>

Líbil se článek? Sdílejte ho s přáteli

www.otevrisvoumysl.cz

Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz