CZEXIT - JSME PROTI NACISMU A FAŠISMU A VŠEM CO NACISMUS PODPORUJÍ www.michalapetr.com www.charta2022.cz www.zlatyspendlik.cz www.prolibertate.cz
 1. Úvod
 2. BLOG
 3. MIP 53 Zdražení české zeleniny – Nový geniální plán českých lidojedů je tady! Opět nebetyčná servilita Bruselu! - www.michalapetr.com
03.06.2022

MIP 53 Zdražení české zeleniny – Nový geniální plán českých lidojedů je tady! Opět nebetyčná servilita Bruselu! - www.michalapetr.com

Přejít ma www.michalapetr.com

 • Vše začalo nenápadně minulý týden, kdy se nečekaně do běla rozpálil vůdce celoněmeckého svazu pěstitelů chřestu a bobulovin Simon Schumacher, spustil hlasitý nářek, že německý chřest je už neprodejný, protože stojí 12 EUR, a Němci si místo něj výhradně nakupují jen, za méně než 6 EUR, dovážený chřest z Řecka, Španělska, nebo z Maroka, Chile i Peru! 2 tisíce německých farmářů tak zkrachuje, varoval Schumacher, a obvinil německou vládu z nedostatečné podpory německých národních zájmů. Absolutní neprodejnost německého chřestu je způsobena vysokou cenou práce německého (myšleno rumunského nebo ukrajinského) sběrače chřestu (246 CZK na hodinu). Ta je až 2,5 krát vyšší, než práce sběračů (imigrantů z Afriky a Asie) v konkurenčních pěstitelských zemích!  Navíc jsou němečtí zemědělci zatíženi nejvyššími cenami energií, které jsou při produkci zeleniny i ovoce bezpodmínečně nutné na chlazení, třídění, přepravu i hnojení! Výsledkem toho všeho nakonec je, že místo toho, aby politika Green Deal snížila tzv. uhlíkovou stopu vyprodukovaného chřestu, jak Brusel naplánoval a slíbil, došlo k úplnému opaku! Přeprava chlazeného chřestu na obrovské vzdálenosti chladírenskými kamiony vypustí do ovzduší mnohem více CO2 než produkce chřestu v Německu! Němečtí rolníci tak zkrachují, a CO2 bude vypuštěno ještě víc! Brusel tak opět nezklamal, a další maoistický velký skok v dějinách Pokroku dopadnul stejně jako slavná Maova vyhlazovací válka proti vrabcům!
 • V roce 1958 prohlásil Mao ptáky za symbol kapitalismu, a nařídil je v rámci Pokroku, pro dosažení čínského blahobytu vyhladit. První útok  maoisté zaměřili na vrabce. Ti byli odhaleni za produkt kapitalismu vymyšlený, aby rolníkům požíral úrodu! Všichni Číňané se tak vyzbrojili puškami, praky, a dlouhými bambusovými tyčemi, a vypravili se na vrabce, aby si zajistili blahobyt. Poslední záludní vrabci, kteří masakr přečkali, se pokusili najít útočiště na zahradách cizích diplomatických ambasád, kam jejich komunistické a imperialistické ozbrojené stráže vraždící maoisty nevpustili. Maoisté pár dní bezmocně zuřili, ale pak si poradili. Obklopili diplomatické zahrady kordony z tisíců bubeníků, a ti nepřetržitě několik dní a nocí zuřivě tloukli do bubnů, až poslední vyděšení vrabci, kteří už nemohli strachy ani spát, vyčerpáním padli na zem, a tam zemřeli. Vyhlazení všech čínských vrabců nakonec zabránila jejich hlavní potrava – čínské kobylky. Ty se bez vrabců rychle namnožily, a v miliardových hejnech zaútočily na čínskou úrodu. Mao neváhal a okamžitě vyhlásil novou vyhlazovací válku, tentokráte všem imperialistickým kobylkám. Maoisté se vrhli na hmyz s obrovskou razancí a ihned vystříkali celou Čínu insekticidem Demeton. A aby se hmyz neukryl v nepřístupných lesích, takřka všechny je vykáceli. Zatím co byli všichni Číňané plně zaujati vykuřováním hmyzu Demetonem a kácením lesů, nová čínská maoistická věda oznámila svůj nový objev, a to starou pravdu, že vrabci sice také jedí zrní a rýži, ale hlavně konzumují hmyz. Mao vrabce okamžitě vědecky rehabilitoval, a jmenoval je za maoistické ptáky. A požádal Sovětský svaz o pomoc. Sovětští pionýři tak na Chruščovův osobní rozkaz rychle pochytali 250 tisíc sovětských vrabců, a SSSR je poslal v klecích do Číny na internacionální výpravu proti imperialistickým kobylkám. Jenže už bylo pozdě. Ani 250 tisíc kvalitních a uvědomělých sovětských vrabců-internacionalistů nedokázalo nahradit miliardy svých vyvražděných maoistických kolegů. Ba co víc, ukázalo se, že i sovětští vrabci, stejně jako všichni ostatní ptáci v Číně umírají na všude rozprášený Demeton ještě rychleji, než hmyz, který měl Demeton vyhladit. V Číně tak místo slibovaného blahobytu vypuknul hladomor’ Tomu nakonec podlehlo podle samotných čínských údajů až 45 milionů z tehdejších 600 milionů obyvatel! Pravda mnozí nezemřeli hlady, ale v důsledku látky Demeton, která vraždí vše živé na potkání!

 • Jak tento týden zjistila už i česká vláda, české ovoce i zelenina jsou už v obchodech neprodejné. A Čechům pokud nějaké peníze na nákup ovoce a zeleniny zbydou, utratí je raději za levný import! Za hlavního viníka drahé české zemědělské produkce vláda ihned v duchu bruselského maoistického myšlení označila  vysoké ceny práce českých (myšleno ukrajinských) sklízečů a česačů! A vymyslela vskutku geniální plán, jak by českou zemědělskou produkci zlevnila. Podle plánu už nebudou čeští zaměstnavatelé za ukrajinské sezónní dělníky odvádět platby za sociální a zdravotní pojištění, a tím ušetří 43% nákladů na ukrajinskou pracovní sílu, a Češi tak budou moci zase nakupovat levnou českou zeleninu a ovoce!
 • Tento vládní plán vůbec neřeší bruselskou diskriminační zemědělskou dotační politiku. Podle EU dostávají jen v přímých platbách na hektar evropští zemědělci naprosto nesrovnatelné částky: Čech, Polák a Slovák jen 5 až 6 tisíc korun na hektar. Ale Řek, Malťan, Holanďan, Belgičan, Němec a Ital dostávají 10 až 16 tisíc korun na hektar!
 • Tento vládní plán vůbec neřeší děsivé podmínky italských (myšleno imigračních) zemědělských dělníků, které vedou k dumpingovým cenám levné italské produkce na českém trhu. Podle italských vládních údajů pracuje v italském zemědělství 50% imigrantů (500 tisíc), a z nich 80% nemá žádné pracovní smlouvy, žádné sociální ani zdravotní pojištění, a ani nárok na dovolenou! Tito česači a sklízeči (400 tisíc) pracují v tzv. systému Caporaloto, který OSN považuje za moderní otroctví. Jsou pronajati “agenturními a nelegálními zprostředkovateli práce” na statky, často řízené či vlastněné mafií. A tam musí (pod dozorem a za násilí) pracovat až 15 hodin denně za mzdu 60 až 100 korun na hodinu bez pojištění a odvodů.
 • Česká minimální hodinová mzda představuje cca 130 korun, které musí zaměstnavatel vyplatit zaměstnanci (96), za to že pracuje, a státu (34), za to, že zaměstnance zaměstnává! 
 • Porovnáním údajů pochopíme nesmyslnost českého vládního nařízení, protože zjistíme, že italský zemědělec dostává od Bruselu 10 000 CZK na hektar, a sezónní dělník jej stojí díky systému Caporaloto 100 korun na hodinu, ale pracuje 15 hodin denně, bez ohledu na dny volna a dovolené. Český zemědělec, který dostává od Bruselu na hektar jen 6000 CZK, tak i po zavedení vládního opatření bude muset svým zemědělským dělníkům vyplácet 100 korun na hodinu, pokud je sežene. Český zemědělec bude muset navíc sehnat rovnou dva česače a sklízeče, protože Caporaloto, pracuje 15 hodin 7 dní v týdnu! Česká zelenina i ovoce stále nebudou levnější, než import. Ve Španělsku panují na farmách stejně drastické podmínky jako v Itálii, a Řecko a Benelux vyplácejí 15 000 na hektar dotace!
 • Výsledkem vládního opatření, že za Ukrajince se  nebudou platit při zaměstnání v českém zemědělství odvody na zdravotní a sociální pojištění, bude jen diskriminace českých zemědělských dělníků, kteří ztratí práci. Zatížení všech Čechů, kteří nakonec zaplatí ze svého zdravotního pojištění všechny pracovní úrazy a choroby nepojištěných Ukrajinců, ať už skutečné, či turistické příčiny. A  jelikož známe mazané české podnikatele a ukrajinské mafiány – každý ukrajinský zaměstnanec pronajatý na stavbu, a nebo do montovny, či do nějaké agrofertovny bude nakonec vlastnit papír, že je zaměstnaný zemědělský dělník, za kterého se odvody neplatí. A pokud se najde nějaký poctivý policista, či úředník, který se nenechá uplatit, a začne vyšetřovat, pracovní agentura zmizí ze světa i s jejím jednatelem! Jediné, co Čechům z vládního plánu zbude, budou stále drahé české potraviny!
 • Proto, aby byly české potraviny levné se musí nejdřív srovnat evropské dotace, a ještě dřív se musí snížit ceny energií! Jenže to by vláda lidojedů musela začít boj s maoistickým Bruselem!
 • Italské zemědělství musí každý rok získat aspoň 70 000 nových afrických imigrantů, místo těch, kteří si už odpracovali svůj dluh mafii za převoz do Evropy a splatili jej otročením Caporaloto. Tito imigranti potom míří dál do Evropy, a jak ukázala poslední německá vládní data, i 7 let po svém příchodu do EU jich 90% žije aspoň částečně ze sociálních dávek!
 • Levná italská a španělská zemědělská produkce je tak vlastně mnohem dražší než české ovoce a zelenina, protože ji splácíme ze svých daní a odvodů do Bruselu, neboť z něčeho se sociální dávky pro imigranty, bývalé Caporaloto  zaplatit musí! Moderní otrokáři tak existují jenom díky pokřivenému systému Bruselských dotací. Česká vláda lidojedů, místo toho, aby proti systému protestovala, se k němu raději připojí, a zavede Caporaloto i v Česku! Pak, že jsou ODS, TOP-09, Piráti, STAN i KDÚ-ČSL proti otrokářství a za svobodu!
 • 19. března 2018 se pokusily Polsko, Estonsko, Litva, Lotyšsko a Slovensko donutit Evropskou Unii, aby srovnala dotace všem zemědělcům v Evropě na stejnou úroveň! Akce se nezdařila i díky tehdejšímu postoji české vlády, která na zvýšení dotací českým zemědělcům neměla žádný zájem!
 • Proč se tehdy česká vláda postavila proti zvýšení dotací českým zemědělcům pochopíme ze tří skutečností – 1 – v česku podle materiálu Bruselu ukončilo činnost za dobu členství v EU až 30% zemědělských podniků! – 2 – v česku jsou rozlohou největší zemědělské podniky v EU, které díky mechanizaci a pěstování monokultur dosahují i přes nízké dotace vysokých zisků a velkou část své produkce exportují – 3 – Dva významní vlastníci těchto velkofarem byli v roce 2018 členy české vlády! – 4 – Půda při ukončení činnosti zemědělského podniku nezmizí, jen se přemístí, a to je možná, oč tu tenkrát šlo!
 • Proč se ovšem současná česká vláda nezastává malých českých zemědělců a českých spotřebitelů proti Bruselu je možná zajímavější – rovné dotace – by dnes prospěly i Babišovi! – a proto raději vláda nechá Čechy, aby nemohli jíst zeleninu, ani ovoce, ale museli za jejich produkci zaplatit! V Česku je to při volbách do poslanecké sněmovny z louže pod okap, a při volbě prezidenta z pod okapu do louže! Nezbývá tak než vstoupit do politiky a vyhnat je všechny!

Číst více >>

Líbil se článek? Sdílejte ho s přáteli

www.otevrisvoumysl.cz

Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz