CZEXIT - JSME PROTI NACISMU A FAŠISMU A VŠEM CO NACISMUS PODPORUJÍ www.michalapetr.com www.charta2022.cz www.zlatyspendlik.cz www.prolibertate.cz
  1. Úvod
  2. BLOG
  3. MIP 49 Brusel plánuje uvrhnout Čechy a Slováky do věčné energetické bídy! První dohody, jak na to už podepsány! - www.michalapetr.com
29.05.2022

MIP 49 Brusel plánuje uvrhnout Čechy a Slováky do věčné energetické bídy! První dohody, jak na to už podepsány! - www.michalapetr.com

Přejít na - www.michalapetr.com

První smlouvy mezi Dánskem, Belgií, Německem a Holandskem už byly ve středu 18. května 2022 podepsány za účasti Bruselské šéfky von der Leyen. Základním principem plánu je využít skutečnosti, že na území většiny zemí EU, včetně Česka a Slovenska se vůbec nenachází geologické zvláštnosti definované jako Salt-Cavern (Solné jeskyně), ale že se takřka výlučně nacházejí na území Dánska, Holandska, Belgie a Německa! Existence těchto Salt-Cavern je nezbytnou podmínkou pro vybudování tzv. Vodíkové Energetiky. K vybudování vodíkové energetiky potřebujete bezpodmínečně tyto skutečnosti:

Mapa Zdroj: Researchgate.net 

  • Vlastnit na svém území značné množství obrovských podzemních Salt-Cavern, ve kterých musí být vodík skladován!
  • Mít přímý přístup k mořskému pobřeží šlehanému pravidelnými silnými větry, a nebo k poušti u moře, na kterou prahne slunce, ale nezuří v ní časté písečné bouře! Vítr a nebo slunce budou pohánět elektrárny, a vyrobená elektřina v rafineriích rozloží mořskou vodu na vodík a kyslík. Protože vždy nesvítí a nefouká, musí se vyrobený vodík skladovat, a to jde pouze v Salt-Cavern.
  • Mít po Evropě vybudovanou rozvodnou potrubní síť na vodík, stejně jako je vybudována k rozvodu plynu a ropy. A protože nikdo neumí uskutečňovat maoistické velké skoky za několik let, nebo desetiletí, musí se současné evropská síť na potrubní dopravu ropy a plynu přebudovat na dopravu vodíku. Za prvé je to několikanásobně levnější a za druhé se to dá provést v horizontu desetiletí. Jinak by se potřebná přepravní infrastruktura vodíku budovala 50 a více let.
  • Poslední a nejdůležitější podmínkou této nové Vodíkové Energetiky je zakázat všechny ostatní druhy energie – jako je z uhlí, z ropy, z plynu, a nebo z atomových elektráren. Důvody zákazu těchto energií jsou prosté – vodíková rafinace a konzumace je podle zprávy Světové energetické rady z července 2021 absolutně nerentabilní, je mnohem dražší, než všechny druhy energie, a tak jim zaprvé nemůže vůbec konkurovat, a za druhé musí pro svou existenci zabavit dopravní potrubí pro ropu i plyn.

Jak vidíte jde o obzvláště mazaný plán, ve kterém Němci, Holanďané, Dánové a Belgičané budou mít monopol na výrobu  extrémně drahého vodíku, monopol na jeho uskladnění, v Evropě nebude moci existovat žádná jiná energie než Německá, Holandská, Belgická a Dánská, a oni budou jejími výhradními dodavateli! Celý zbytek světa bude používat levné energie. Bude z nich vyrábět levné výrobky a potraviny. Jen hloupí východní Evropané budou otroky čtyř mazaných západních zemí, a ještě jim jejich monopolistický projekt zaplatí v dotaci 300 miliard EUR dopředu! Pouze podotýkám, že Česko mělo slíbenu pouze dotaci 180 miliard, ale CZK! a tu ještě teď EU navrhuje Česku zabavit! Celých 40 miliard z dotace chtějí Piráti utratit za tzv. digitalizaci. Jak zmizely poslední miliardy za předchozí digitalizace na MSPV, aniž by bylo něco digitalizováno, viz  analýza 39. Ministryně Maláčová, která byla za letitý bordel a vyházené miliardy také odpovědná,  zamíří za odměnu od české vlády lidojedů a pirátů s českým diplomatickým pasem na české útraty do Paříže! A pak že Piráti chtějí něco změnit – leda k horšímu!

Včera bylo zveřejněno, že kvůli drahým evropským energiím se už v Česku za jediný měsíc zvedl počet exekucí o 20%, a že exekuce už začaly dopadat na dosud relativně bohaté české občany! Pokud nebude mazaný plán Bruselu na Hydro-Energie ihned zastaven, skončí v exekucích snad všichni Češi mimo bruselských úředníků a členů lokajských neziskovek. A samozřejmě mazaných probruselských politiků! Jako je Maláčová z ČSSD, která za nesmyslně vyházené miliardy, bude užívat za české daně luxusního života v metropoli nad Seinou! 

Číst více >>

Líbil se článek? Sdílejte ho s přáteli

www.otevrisvoumysl.cz

Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz