CZEXIT - JSME PROTI NACISMU A FAŠISMU A VŠEM CO NACISMUS PODPORUJÍ www.michalapetr.com www.charta2022.cz www.zlatyspendlik.cz www.prolibertate.cz
  1. Úvod
  2. BLOG
  3. MIP 48 Pomýlený Jiří Pospíšil, ukrajinští nacisté, maršál Koněv a americký profesor od sexuálního predátora Epsteina. - www.michalapetr.com
29.05.2022

MIP 48 Pomýlený Jiří Pospíšil, ukrajinští nacisté, maršál Koněv a americký profesor od sexuálního predátora Epsteina. - www.michalapetr.com

Přejít na -  www.michalapetr.com

Ve čtvrtek 26. května 2022 jsem se opět náramně veselil nad jeho novými výkřiky. Jirka Pospíšil se na pražském magistrátu rozohnil, nad 26 letou občankou města Prahy, která na veřejném zasedání magistrátu města Prahy využila svého garantovaného ústavního práva vystoupit ve veřejné diskusi na veřejném zasedání magistrátu, a ve svém příspěvku obhajovala maršála Koněva, kterému Jirka a spol. chtěli odebrat čestné občanství města Prahy. Mladá paní, si také stěžovala  na ukrajinský nacismus a vyznala se ze své lásky k Vladimíru Putinovi a Rusku! Jirka Pospíšil se jejího veřejného projevu tak polekal, že začal ze svého piedestalu, vyhrazeného pro zvolené představitele občanů, na paní vykřikovat: Demokracie je o různých názorech, každý má právo zastávat názor a kritizovat nás komunální politiky, ale tato platforma nemá sloužit k propagaci fašismu a propagaci diktátora Putina. Pokud občané nebudou respektovat zásady demokratické diskuse, žádám, aby jim bylo odebráno slovo. Jedna věc je slyšet nepopulární opoziční názor, ale jiná je poslouchat na plénu demokratického orgánu obhajobu zločince Putina a obhajobu zcela falešného pohledu na válku na Ukrajině. Milá paní, vy se dopouštíte trestného činu na půdě demokratického orgánu. Žádám, abyste byla vyvedena. Pácháte tu trestný čin. Poškozujete demokracii!

Jirka Pospíšil má možná štěstí, že na paní vykřikoval v Praze. Kdy tak vykřikoval ve Washingtonu, možná by se 26-leté paní veřejně zastal jeden ze tří největších amerických obhájců současnosti profesor Alan Dershowitz. A Jirka by měl možná vážný soudní problém. Protože Alan Dershowitz je znám tím, že se takových to případů, kdy je mocnými utlačováno právo bezmocných, často a rád pro-bono ujímá. Alan Dershowitz, sám sebe považuje za sionistu, je členem nejvyšší zednářské lóže B’nai B’rith, antinacistou a demokratem. Alan Dershowitz úspěšně obhájil třeba Trumpa proti impeachmentu. I řadu dalších obviněných z vražd a dalších trestných činů, včetně slavného pedofila Epsteina (Pozor ale – Ne Pro-bono a v roce 2005!). Pár dní před Jirkovým extempore 17. května 2022  profesor Dershowitz uveřejnil toto:  Podporoval jsem právo nacistů pochodovat ulicemi Skokie, navzdory nehorázné nemorálnosti toho, co dělali…První dodatek (Svoboda vyznání, slova, tisku, shromažďování a právo petičníchrání právo mýlit se, být nemorální, být nevychovaný a jít až k hranici, kde ústavně chráněná advokacie (svých názorů) může být trestným činem. Tuto linii – jakkoli někdy bývá nejasná – je důležité zachovat.

(Rozsáhlý článek Alana Dershowitze ze 17.května, ze kterého jsem citoval, se primárně týkal současných protestů amerických levicových protipotratových  aktivistů před domem soudce Nejvyššího soudu USA Alito, který omezil právo na potrat v USA. Řada politiků USA se snažila tyto demonstrace zakázat s odůvodněním “zvláštní ochrany soudců” před demonstranty. Dershowitz z prvního dodatku a dalších zákonů USA vyvodil, že demonstranti mají právo demonstrovat i před bydlišti soudců i dalších veřejných osob, které požívají zvýšené míry osobní nedotknutelnosti, ovšem pouze pokojně, a mimo dobu nočního klidu. Zároveň sdělil, že on protestuje proti těmto demonstracím, neboť jsou v místech bydliště těchto osob nemorální, ale musí jako demokrat obhajovat ústavní právo demonstrantů tam demonstrovat!)

26-letá paní, která rozezlila Jirku Pospíšila, se tak chovala, na rozdíl od amerických levicových demonstrantů i nacistů, naprosto skvěle a svůj postoj vyjádřila na místě k tomu primárně určeném – na veřejném jednání pražského magistrátu. Jirka Pospíšil, místo toho, aby na ni z piedestalu vyhrazeného mocným politikům křičel, vyhrožoval jí vězením, a nechal ji vyvést ze sálu! – mohl celou diskusi uzavřít v duchu Alana Dershowitze slovy – Děkuji Vám paní za názor, i když se podle mne mýlíte, máte právo se mýlit, protože žijete ne v Rusku, ale v demokratickém Česku. Jenže to by už nebyl Jiří Pospíšil z (ODS) TOP-09!

26-letá paní, od pohledu politika obyčejná občanka, (sic dcera politika SPD, a s bulvárně zajímavou minulostí)  má svaté ústavní právo stěžovat si na nacismus na Ukrajině, i kdyby se mýlila. Smutné pro Jirku Pospíšila je, že se paní až tak nemýlí, a jak se mýlí Jirka.

Včera 27. května 2022 nasadila ukrajinská armáda proti ruské, aby zastavila její postup na klíčové město Bachmut svoji elitní strategickou zálohu, možná poslední dobře vycvičenou a vybavenou jednotku – kterou nyní disponuje – 10. samostatnou horskou údernou brigádu! A vypukl další skandál – tato elitní ukrajinská jednotka se totiž veřejně může hlásit k odkazu nacistické speciální vyhlazovací jednotky Edelweiss.

Číst více >>

Líbil se článek? Sdílejte ho s přáteli

www.otevrisvoumysl.cz

Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz