INSTRUKTOR JÓGY - Ministerstvem školství, mládeže a tělovýchovy akreditované REKVALIFIKAČNÍ STUDIUM. Škola Jógy Berkana
  1. Úvod
  2. Finclub Biomare
  3. fin Fosfocaps

fin Fosfocaps

Péče o nervy, cévy, játra

Fosfocaps obsahuje speciální lecitin, mangan a hořčík. Lecitin pozitivně působí na paměť a schopnost koncentrace, je zdrojem látek inositol a cholin, ... celý popis
Dostupnost
Skladem
Nejsme plátci DPH
763,0 Kč
ks
Číslo produktu:25
Výrobce:Finclub a.s.
Kompletní specifikace

Fosfocaps obsahuje speciální lecitin, mangan a hořčík. Lecitin pozitivně působí na paměť a schopnost koncentrace, je zdrojem látek inositol a cholin, které podporují spalování tuků,  přispívají k udržení optimální hladiny cholesterolu. Hořčík a mangan mají příznivý vliv na nervový a srdečně-cévní systém.Přípravek v podobě kapslí s přírodním lecitinem obohaceným fosfatidylcholinem, hořčíkem a manganem slouží jako chytrá živina zdokonalující paměť, podporuje také činnost jater a žlučníku. Zlepšení se projeví i na kvalitnější funkci ostatních orgánů. Vhodný především pro studenty, manažery a pro rekonvalescenty po mozkových příhodách.

Mangan přispívá k energetickému metabolismu, k tvorbě pojivových tkání, k ochraně buněk před oxidativním stresem, je součástí péče o kosti.

Hořčík kladně působí na činnost nervové a svalové soustavy, je nápomocný u snížení míry únavy, přispívá k elektrolytické rovnováze, k udržení normálního stavu kostí a zubů.

Obsažené látky jsou užitečné pro osoby přecitlivělé, neklidné, roztěkané, jsou nápomocné u tiků a svalových křečí, prospěšné pro lidi často konzumující tuky, cukry, alkohol či kávu.


Kdy Fosfocaps pomáhá:
- zlepšuje schopnost koncentrace, zvyšuje kapacitu paměti
- pomáhá seniorům k zachování kvalitní mozkové činnosti
- vhodný pro hyperaktivní děti

Parametry

Složení:lecitin, hovězí želatina, sójový olej, zvlhčující činitelé: glycerol, sorbitol, maltitol, oxid hořečnatý, voda, včelí vosk, barviva: černý a červený oxid železa, síran manganatý. NEOBSAHUJE laktózu, lepek, kvasnice a sladidla.
Obsah účinných látek:ve 2 kaps. (% denní referenční hodnoty příjmu): fosfatidylcholin 350 mg, hořčík 90 mg (24%), mangan 1,2 mg (60%)
Obsah:50 kapslí/57 g
Doporučené dávkování:2 kapsle denně
Návod k použití:ráno a v poledne, s jídlem, zapít. Nadměrná konzumace může vyvolat projímavé účinky. Obsahuje sóju. Nepřekročit denní dávkování. Přípravek není určen pro děti do 3 let a k používání jako náhrada pestré stravy. Nevhodný pro osoby alergické na včelí produkty. Uchovávejte mimo dosah dětí. Dbejte na různorodou a vyváženou stravu a zdravý životní styl.

Inovace Republiky - Adolf Inneman

Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz