Pro základní funkčnost, zpříjemnění používání webu, analytické účely a v případě udělení souhlasu také pro účely cílení reklamy využíváme soubory cookies. Nastavení vlastních preferencí cookies můžete kdykoli upravit odkazem ve spodní části stránek.

Úvod » ZÓNOSTABIL rušič několika druhů patogenních zón


        

ZÓNOSTABIL rušič několika druhů patogenních zón

top produkt

skladem

 

Číslo produktu: 163
Výrobce: Energy Life
naše cena bez DPH: 3 735,5 Kč (164,8 EUR)
naše cena s DPH (21 %):
4 520,0 Kč (199,4 EUR)

ZÓNOSTABIL je prvním přístrojem na světě, který využívá prostorové energo-informační holografické pole a pracuje s volnou energii na radiónické bází. Tento přístroj je speciálně sestrojen na odrušení několika druhů patogen. zón a stabilizování ochranného energetického pole ve Vašem bytě, chatě, autě nebo na pracovišti.

OBSAHUJE:

1) Program na odstraňení škodlivých účinků geopatogenních a elektromagnetických zón.

2) Program na odstraňení škodlivých účinků tvarových zón.

3) Program na odstraňení škodlivých účinků psychosomatických zón.

Přístroj zapneme centrálním vypínačem a ihned začnou pracovat všechny tři uvedené programy. Lidé, kteří mají zvýšenou citlivost poznají změnu prostředí již během jedné minuty.

1.Program.

Odrušení škodlivých účinků geopatogenních a elektromagnetických zón. Dosah odrušení přístroje je minimálně kruhový disk o šířce 30m a výšce 12 m.

Jak vznikají a co jsou geopatogenní zóny?

Geopatogenní zóny vznikají nehomogenitou kůry zemského povrchu, například nad podzemními toky, či prameny, rudnými ložisky a podobně. Tím, že mění tvar siločar magnetického pole naší planety, tím pádem ovlivňují jeho hustotu, včetně vytváření sekundárních magnetických polí. Vytvářejí se stejnosměrná elektrická pole na rozhraní různých elektrických vodivostí (tzv. geostatická pole). Tato pole mají různou intenzitu a míru škodlivosti.

Rozdělení patogenních zón podle škodlivostí:

1) Slabá, na hranici poznatelnosti, účinky organismus snadno eliminuje.

2) Dobře rozpoznatelná, účinky zdravý organismus dokáže dlouho eliminovat. Nemocného člověka však již zřetelně oslabuje a proces léčby prodlužuje.

3) Oslabuje nervový systém, vzniká lehká nervozita, její účinky zdravý organismus dokáže po nějaký čas eliminovat, nemocný však vykazuje stále se nelepšící obtíže.

4) Silná nervozita, nespavost, dysfunkce orgánů, zdánlivě nevyléčitelné chronické bolesti a nemoci, které se však pobytem mimo zónu rychle zlepšují. Zdravý organismus dokáže po krátký čas vzdorovat, nemocný již nikoliv.

5) Vznik nezhoubných malformací, neklid doprovázející člověka i mimo zónu, dysfunkce orgánů, které se pobytem mimo zónu nelepší a je nutno je léčit, totéž s bolestmi, nervový stav je podobný stresu.

6) Vznik silných degeneračních změn a prekanceróz, deprese, bolesti neznámého původu nereagující na terapii, vystupňované obtíže předchozího stupně.

7) Během let vznik mutací a kancerogenních změn, může ale i nemusí být nervová reakce (jedná se oblast prahu nervové reaktivity). Člověk pozoruje ztrátu svých fyzických sil, rychle stárne.

8) Vznik zhoubného bujení během několika let, ale chybí již zcela nervová reakce, a proto se v této zóně může cítit o něco lépe než v předchozí (je zákeřná), poruchy orgánů tedy nejsou tak markantní (i když jsou těžké), bolesti většinou nervový systém není schopen přenést, spíš je patrná apatie, mírné přiotrávení špatněvyloučenými metabolickými produkty.

Dále existuj ještě silnější zóny až do čísla 12 které se běžně nevyskytují, které mohou způsobit smrt za několik měsíců i hodin.

Děti, nemocní a těhotné ženy jsou až o dva stupně citlivější. Čím vyšší stupeň, tím kratší čas pobytu v zóně stačí pro vznik obtíží.

Dnes je všeobecně známo, že televizory, počítače, monitory, mikrovlné trouby, mobilní telefony, transformátory, elektrické stroje a jejich vedení vyzařují negativní elektromagnetické záření. Delší pobyt v takovém prostoru způsobuje únavu a celkovou vyčerpanost. Pokud jsou tato pole velmi silná způsobují leukémii, odvápnění, rozpad některých buněk a další nemoci v našem organismu. Program nedokáže vyrušit všechna tato záření, ale dokáže velmi účinně působit na některé špatné harmonické kmitočty, které se v těchto zářeních nacházejí a tím dokáže silně omezit škodlivé účinky těchto záření.

2. Program.

Odstraňuje škodlivé účinky tvarových zón.

Tento škodlivý druh záření vzniká všude tam, kde se nacházejí velmi špičaté předměty, např. jehelníček, ale i také některé špičaté tvary listí rostlin, nebo ostré hrany okolo 90°, např. rohy místností, ostré hrany nábytků a trámů v místnostech, nebo při určitých zakřiveních jako jsou železné armatury ve tvaru I nacházejících se v podlahách a stropech našich domovů. Škodlivé tvarové záření vznikají také při špatně zakřivených tvarech některých předmětů, jako jsou některé tvary sklenic nebo nádob. Např. některé PET láhve mají v místě pro lepší uchopení do ruky špatnou tvarovou zónu. Pobyt v takovém prostoru Vám oslabuje organismus hlavně v prvních třech energetických centrech (čakrách). Program také ruší škodlivé vyzařování čárových EAN kódu, zrcadel a vysoce leštěných ploch. Dává celkově prostor do rovnováhy dle FENG - ŠUEI.

3. Program

Odstraňuje škodlivé účinky psychosomatických zón.

Tyto zóny vznikají v místech, kde je velká koncentrace lidí na jednom místě např. autobusové zastávky, vlakové nádraží, čekárny, nemocnice, obchody, ale i v domovech, kde se lidé často hádají, nebo provozují hrubé násilí, mají mezi sebou špatné vztahy, nebo jsou lidé těžce nemocní. Velmi silné psychosomatické pole vznikne také tam, kde umře nějaký člověk, nebo se stala nějaká tragédie. Pokud se tato energetické pole neodstraní, velmi silně působí na lidí, kteří žijí v tomto prostoru. Při spuštění tohoto programu se do dvaceti sekund vyčistí prostor v dosahu 15 m od přístroje. Opakované čištění potom probíhá automaticky co půl hodiny. Kromě toho dokáže tento program vyčistit negativní energii z nábytku, pevných předmětů, kůže i oblečení.

NÁZORY A DOTAZY NÁVŠTĚVNÍKŮ

Nebyl zatím přidán žádný názor. Přidejte svůj názor nebo dotaz jako první.